Zařizujete bydlení? Při nákupu domácích spotřebičů a elektroniky můžete výrazně ušetřit

Dávno pryč jsou doby, kdy televizor vydržel patnáct let provozu. Moderní elektronické přístroje tak dlouhou životnost nemají, nicméně ani nemusí, protože je často obměňujeme z vlastní vůle. Jednoduše toužíme po modernějších variantách s inovativními funkcemi a lepšími vlastnostmi. Řeč je samozřejmě o elektronice obecně. Na její přítomnost jsme si zvykli a nedokážeme si bez ní představit komfortní bydlení. Ale kde na ni brát peníze, když rodinný rozpočet nedovoluje nákupy za běžné ceny? Možností, jak za elektrospotřebiče ušetřit, je celá řada!

Porovnávejte ceny u více prodejců

Pro někoho, kdo nerad ztrácí čas nakupováním v kamenných obchodech, je jasnou volbou internet. E-shopy obvykle nabízí zboží za nižší cenu, než za jakou je k mání na pobočkách, ale i tak se vždy vyplatí investovat trochu času a porovnat ceny ve více konkurenčních e-shopech. Práci vám ušetří srovnávače jako Heureka.cz nebo Zbozi.cz.

Tip: Mějte na paměti, že podezřele nízká cena může zavánět neseriózním jednáním ze strany prodejce, či dokonce podvodem. Nesnažte se proto ušetřit za každou cenu a raději si vždy pročtěte recenze.

Zvažte nákup v bazaru

Internetové bazary jako bazos.cz a sbazar.cz jsou plné použité elektroniky za skvělé ceny. Co k tomu dodat? Snad jen to, že vám soukromý prodejce neposkytne záruku. V případě zboží staršího dvou let tak musíte spoléhat na štěstí.

Slevové kupony a kódy

Slevové kódy a kupony představují perfektní kompromis pro každého, kdo se nesmíří se standardní cenou, ale nechce riskovat slevu na úkor ztráty záruky.

A které e-shopy nabízí možnost výrazné úspory po zadání speciálního kódu? Využijete-li například Datart slevový kód, ušetříte až desítky procent na vybraném sortimentu nebo fixní částku ve výši několika set korun při nákup nad určitou částku.

Kompletní přehled aktuálních slevových kódů z více než 13 tisíc e-shopů najdete na největším českém portálu SlevovyKupon.net.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.