Při běžném sekání trávy si vystačíme se zahradními sekačkami, co však s tou vysokou?

Kdo někdy naivně zkusil vjet do vysoké trávy s klasickou zahradní sekačkou, rychle zjistil, že to není dobrý nápad. Běžné zahradní sekačky si neporadí ani s mírně přerostlou travou, natož s tou skutečně vysokou. S kosou se sice na vysokou trávu jít dá, ale umíte ještě kosit? A co pak s travou? Řešením na velké plochy a vysokou trávu nejsou ani různé strunovky. Pokud tedy musíte vyřešit problém s vyšším porostem, budete nejspíš potřebovat odborníka s vhodnou technikou.

Jak se stane, že tráva přeroste?

Častým případem bývá, že koupíme pozemek či dům s pozemkem, o který se dlouho nikdo nestaral. Na takovém pozemku je tráva přerostlá a jen stěží si s ní poradíte bez techniky. Navíc, chce se vám do něčeho takového? Co třeba pak s posečenou travou? Někdy takto dopadne i náš vlastní pozemek. Pokud vlastníme zahradu stranou té u domu, může se stát, že ji delší dobu nevyužíváme ani neudržujeme. Pak se dostaneme do situace, že nevíme, co s vysokou travou na zahradě. Jste v podobné situaci? Pokud hledáte službu sekání trávy Olomouc, Prostějov, Šternberk, Litovel, Uničov, oslovte firmu Bc. Dušana Rozbroje, RDServis, která se věnuje realizaci a údržbě zahrad v Olomouckém kraji, a současně nabízí i služby v oblasti sekání vysoké trávy a náletových dřevin.

Nenakupujte zbytečně techniku a nesnažte se problém řešit svépomocí

Starší zanedbaný pozemek s vysokou travou a nálety není snadné dát do uspokojivého stavu. Mnohdy toužíme s pozemkem rovnou dělat více ­– modelovat vhodně terén, položit trávník, zasadit okrasné či ovocné dřeviny. Kdo si chce svoji zahradu především užívat a nestát se jejím otrokem, měl by zvážit využití služeb profesionálů. Ať již při renovaci zahradní plochy, zakládání zahrady, či rovněž následně při její údržbě. Ze zahrady budete mít mnohem větší radost, když nezáživné a náročné úkoly kolem údržby ponecháte na jiné. A nebojte se, na zahrádce pro vás zůstane pořád dost práce.

Sekání vysoké trávy profesionálně

RDServis si s vašimi neudržovanými plochami skvěle poradí. Sekání vysoké trávy Olomouc, Prostějov a okolí realizuje firma v podobě sekání, sečení a mulčování. Jde o velice šetrnou metodu k vašemu pozemku, kdy se posekaná tráva, plevele i nálety rozmělní, tato hmota zůstává na pozemku a postupně zetlí. Metoda je vhodnou i pro použití na dlouhodobě zaplevelených pozemcích či na svažitém terénu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.