Rozkládací sedačka je pro malé byty požehnáním

Jistě se shodneme, že sedací souprava, neboli sedačka je dominantním prvkem každého obývacího pokoje. Bývá prvním, čeho se člověk všimne, když do pokoje vstoupí, zároveň bývá místem, kde se soustředí celá rodina a přijímají se zde i návštěvy. Sedací souprava dokresluje celou atmosféru obýváku, jenž by měl působit příjemným a pohodlným dojmem.

Jejímu výběru často přechází prostorové možnosti bytu a hlavně sociální situace v rodině. Většina bytů totiž není nafukovacích, tudíž sedací souprava často supluje i místo pro spaní. A nestojí si přitom vůbec špatně. Sedací souprava pro každodenní spaní je optimální v případě, že se dá rozložit, čímž zdvojnásobí svoji plochu.

Jak vybrat sedačku?

Aby se sedačka zhostila své role důstojně, je třeba vybrat dobrou kvalitu. Důraz je kladen na konstrukci i potah, který bývá obvykle tvořen textilií, koženkou nebo dokonce pravou kůží. Sedačky z e-shopu TEMPO KONDELA jsou zárukou, že vyberete přesně podle svých představ a nebudete zklamáni ani z hlediska trvanlivosti. Sedačka vám bude dobře sloužit nespočet let a vydrží každodenní manipulaci.

Sedací soupravy mají často rohový nebo „elkový“ tvar a designově se přizpůsobí nejnovějším trendům. Jejich rozložení do vodorovné polohy není nijak složité. Rázem a v podstatě jedním tahem se z estetického a funkčního nábytku pro sezení stává praktická spací plocha, která disponuje průměrnými rozměry 120×200 cm, což je obvyklá velikost větší postele.

Plnohodnotná náhrada postele

Při výběru tohoto specifického druhu nábytku je dobré dbát na stabilitu, způsob provedení výroby, jako jsou spoje, vruty a klížení, rozměry sedací a odkládací plochy, nevyjímaje designové pojetí. Kupující musí mít pocit, že jeho sedačka je výjimečná a originální. A to rozkládací sedací souprava skutečně je!

Sedačka na spaní tak nabízí plnohodnotnou náhradu za klasickou postel a mohou na ní být uloženi nejen hosté, kteří přijeli na návštěvu, ale i stabilní obyvatelé domu. Není žádnou výjimkou, že v jednopokojových nebo dvoupokojových bytech se sedačka běžně rozkládá každý večer, protože výrazně šetří místo.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.