Nepojízdná ojetina už nemusí strašit na vaší zahradě. Využijte výkup aut přilepšete svému rozpočtu

Co s autovrakem či jiným vozem, pro který již nemáte využití? Nemusí vám stát před domem – obraťte se na společnost, která se stará o likvidaci vraků, poskytuje kompletní servis, který zahrnuje odtah, demontáž a odvoz starého vozidla. Všechny tyto služby jsou zajištěny profesionály, kteří jsou kvalifikovaní a schopni provádět tyto činnosti bezpečně a rychle. Po odebrání auta je jeho další osud závislý na zákazníkovi. Společnost může zabezpečit recyklaci všech částí vozu a v případě potřeby i jeho likvidaci.

Společnost Autakupujeme.cz v dané oblasti poskytuje služby související s výkupem a likvidací vozidel. Nabízí výkup za hotové a zároveň se postará o všechny potřebné dokumenty.

Firma působí celorepublikově. Zajímá vás:

Společnost se zabývá vykupováním různých druhů vozidel, včetně vozidel, která nejezdí, jako jsou vrakoviště, veteráni a vozidla s propadlou STK. Nabízí také možnost prodat stavební vozidla a stroje.

Pro zjištění ceny výkupu vozidla můžete využít online službu prostřednictvím výše uvedených stránek. Vyplňte pravdivé údaje do formuláře na webových stránkách a společnost vám pošle konkrétní cenovou nabídku.

Jaké jsou podmínky výkupu?

Pro úspěšný výkup vozu je nutné, aby na něm byla kola. Dále je nezbytná občanka a velký i malý technický průkaz. Pokud chcete provést změnu vlastníka sami, je třeba doložit také ověřenou plnou moc a absolvovat evidenční kontrolu na STK.

Jak výkup vozidla probíhá?

Vykupující tým pracuje rychle a profesionálně. Na dohodnuté místo (k vám domů nebo jinde) se dostaví odborník, který prohlédne váš vůz a určí jeho skutečnou hodnotu. Poté vám tuto částku vyplatí na ruku a vy podepíšete kupní smlouvu. Vykupující tým se také postará o odvoz a ekologickou likvidaci vozidla. Všechny tyto úkony budou provedeny rychle a bez zbytečného čekání.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.