Výkup aut ZA HOTOVÉ: Možnost, jak prodat autovrak nebo starší vůz

Pokud vám před domem stojí autovrak nebo zkrátka automobil, který se nechystáte využívat, můžete se obrátit na výkup autovraků a dostanete za něj určitou částku. Nejlepší volbou je společnost Zahotove.cz, která se o vše postará. Zajišťuje výkup aut i likvidace vozidel. Budete muset vyřídit odhlášení vozu a jeho převod, což vám vyřídí výkupčí. Také se postará o jeho následnou likvidaci. Díky tomu získáte za svůj autovrak peníze a budete se moci zbavit starého vozu.

Kolik za své auto dostanete?

Cena autovraku se odvíjí od stavu vozidla, značky, modelu a poptávky po náhradních dílech. Náklady za vrak se zvyšují, pokud je vůz v lepším stavu a o náhradní díly je větší poptávka. Čím lepší stav auta, tím vyšší částku za něj dostanete.

Autovrak by měl obsahovat všechny důležité součásti auta, jako je katalyzátor, motor, převodovka, řídící jednotka a chladič. Také by nemělo postrádat sedadla nebo jiné komponenty karoserie.

Pro zjištění ceny vozu použijte kalkulačku

Chcete předem zjistit, kolik za svůj autovrak dostanete? Na stránce zahotove.cz je k dispozici online kalkulačka, kde můžete zadat základní informace o autě. Poté vám technik zašle předběžnou kalkulaci. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete vědět více, můžete si s technikem promluvit i telefonicky.

Kdy dostanete peníze a co následuje?

Výkupní proces trvá několik desítek minut. Budete muset podepsat několik dokumentů. Po dokončení procesu vám bude vydán protokol o likvidaci vozu. Nejdůležitější věc je, že obdržíte peníze v hotovosti. Služba Za hotové se postará o odhlášení vozidla a další nezbytné postupy.

Jak jste se rozhodli – chtěli byste prodat svůj autovrak? Pak byste se měli připravit na to, že budete muset přinést některé dokumenty. Konkrétně jde o občanský průkaz a oba technické průkazy, které jsou spojeny s autem. Pokud prodáváte autovrak někomu jinému, budete možná potřebovat plnou moc.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.