Užívejte si společnost designového osvětlení ve svém domově

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery tím, že si je prozáříte dostatkem světla. Některá designová osvětlení dokonale vyniknou i v obyčejném obývacím pokoji. Udělejte si radost a obdarujte se novým lustrem, lampou či jiným zdrojem světla. Přinášíme vám pár důvodů, proč je koupě osvětlení vždy dobrým nápadem a jak s ním můžete změnit vzhled celého pokoje.

Designová lampa nebo lustr musí být dominantou místnosti

Designové osvětlení se skvěle hodí do bytů, které jsou minimalisticky zařízené a světlo tak bude mít dostatek prostoru okolo sebe. Jen tak totiž docílíte toho, že osvětlení a pohovka budou hlavními dominantami místnostmi. Při výběru vhodného typu zdroje světla vycházejte ze zařízení pokoje a nebojte se také trochu experimentovat.

Splňte si svůj sen o křišťálovém lustru

Jestliže vás vždy lákalo pořídit si moderní křišťálový lustr, ale neměli jste na to odvahu, nastal čas to napravit. Křišťálový lustr promění celý interiér v mnohem honosnější a luxusnější. Dokonale vynikne nad jídelním stolem, ale své čestné místo má také v obývacím pokoji nebo ložnici.

Proč nepodceňovat výběr osvětlení?

Zejména v podzimním a zimním období oceníte přítomnost vhodného osvětlení. Lidskému oku nejvíce vyhovuje teplé světlo, protože je pro nás nejpřirozenější. Mějte to na paměti při volbě žárovek. Rovněž nezapomínejte na to, že většina místností vyžaduje alespoň dva různé typy osvětlení, proto se je snažte vkusně kombinovat.

Designová světla jsou nádhernou dekorací a snadno dokážou proměnit i zcela obyčejný interiér v módní. Dokonce i křišťálový lustr báječně vynikne nad konferenčním stolkem v obývacím pokoji a rozhodně nepatří jen do honosných restaurací. Zejména v zimě je nedostatek přirozeného světla znatelný, tudíž je koupě vhodného osvětlení do vašeho domova tou správnou volbou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.