Posuvné dveře jsou elegantní. A nejen to…

Rekonstruujete bydlení a dostali jste se do fáze, kdy vybíráte nové interiérové dveře? Výběr nepodceňujte a zvažte, zda byste si neměli namísto klasických křídlových dveří pořídit posuvnou variantu. Kromě toho, že skvěle vypadají, nabízí posuvné dveře množství praktických výhod. Seznámíme vás s nimi v tomto článku.

Šetří prostor

Nedostatek místa. Tento problém neřeší jen obyvatelé malometrážních bytů. Omezený prostor může být také v nově postaveném rodinném domku. Místa není nikdy nazbyt a když se nabízí možnost, jak ušetřit další cenné centimetry, tak proč si ji vzdát?

Posuvné dveře šetří místa víc než dost. Nepotřebují žádný prostor, protože se posouvají po kolejnici do stěny. To je praktické na chodbě a všude tam, kde by otočné dveře zbytečně překážely. Vyrábí se však i jako dvoukřídlové.

Jsou tiché

Představte si, jak lehce posunete dveře, aniž by vydaly nepříjemný vrzající zvuk. Přesně tak to s posuvnými dveřmi chodí. I tato vlastnost výrazně přispívá k celkovému komfortu bydlení. Na snadnou a bezhlučnou manipulaci si okamžitě zvyknete.

Jsou elegantní

Nemá cenu si nalhávat, že spoustu lidí motivuje k pořízení posuvných dveří jejich elegantní vhled. Vypadají netradičně, ale nikoliv rušivě, takže se hodí do všech typů interiéru. Ať už si vyberete dveře do pouzdra nebo dveře na stěnu, obě posuvné varianty jsou k mání v širokém spektru designových provedení.

Kde seženete ty nejlepší?

Interiérové dveře nepořizujete každý rok nové, a proto byste neměli šetřit na úkor kvality. Bezkonkurenční poměr ceny / kvality najdete u specializovaného prodejce GRIMAX, který nabízí posuvné dveře Vasco Doors do pouzdra i na stěnu. Díky kvalifikovanému poradenství nemůžete sáhnout vedle a v případě potřeby můžete využít odbornou montáž. Váš další krok vede na www.grimax.cz.

You may also like...

1 Response

  1. Petra Nováková napsal:

    Co se týká posuvných dveří, tak doporučuji firmu https://www.stavebni-pouzdro.cz/ – sami od ní máme posuvné dveře, mají široký výběr a hlavně profesionální práce, dobře poradí a vše perfektní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.