Jak vybrat obývákovou stěnu? Dodržte následující tipy!

Pustili jste se do zařizování obývacího pokoje a máte přes sebou výběr nábytku? Alfou a omegou každého obýváku je sestava skříní a poliček, které se neřekne jinak než obývací stěna. A protože je současná nabídka obývacích sestav neskutečně rozmanitá, dali jsme pro vás dohromady několik praktických tipů. Pomůžeme vám správně vybrat nábytek, který perfektně zapadne do vašeho obýváku a umocní celkovou atmosféru.

Kde začít? Nebude od věci, když si ujasníte optimální velikost obývací stěny. Majitelé menších obývacích pokojů nemají na vybranou a musí sáhnout po menší sestavě, která nezabere příliš mnoho prostoru. Menší obývací stěna navodí dojem, že je v místnosti více místa. To ovšem neznamená, že by ve velkém obýváku musela naopak být až moc velká sestava nábytku – méně je někdy více a není jediný důvod, proč by měl nábytek ukrajovat tolik potřebný prostor. Na druhou stranu platí, že proti gustu žádný dišputát.

Při výběru obývací stěny hrají zásadní roli i následující vlastnosti:

  1. design
  2. barva
  3. materiál
  4. kvalita

Chcete-li, aby byla vaše domácnost vždy ruku v ruce s nejnovějšími trendy – pravděpodobně nebude nutné, abyste do obývací stěny investovali horentní částku. Móda se neustále mění a o segmentu nábytku to platí dvojnásob. Kdo ví, co bude „in“ za rok a byla by škoda, zbavovat se drahého nábytku. Skvěle vám poslouží i levné moderní obývací stěny.

Příznivci klasičtějšího pojetí by naopak měli zvážit investici do kvalitního materiálu a špičkového dílenského zpracování.

No a co se týče barevného pojetí, obývací sestava musí ladit se stěnami a podlahou. Může být v mírném kontrastu, ale s mírou. Nevíte-li si rady, nechte si poradit od bytového designéra.

O tom, že je z čeho vybírat, se můžete přesvědčit třeba hned

Navštivte specializovaný e-shop T-nábytek.cz a prohlédněte si moderní obývací stěny!

Prodejce umožňuje praktické filtrování dle mnoha kritérií (barva, materiál, dekor…) a nabízí dopravu zdarma (při nákupu od 3 000 Kč) a montáž na místě. Vše je skladem a připraveno k okamžitému odeslání. V nabídce najdete kvalitní obývací stěny z celosvětové produkce. Zejména pak z Dánska a Itálie, nechybí však ani české sestavy nábytku.

obyvaci-sestava

Tip: Chcete se dozvědět další zajímavé informace? Přečtěte si články na téma obývací pokoj (idnabytek.cz) a jak vybrat obývákovou stěnu (nabytek-dnes.cz).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.