Zaostřeno na: Nové developerské projekty v Praze

Stěhování na novou adresu je významný životní milník. Má-li být nový domov lepší než ten předchozí, měli bychom být při výběru velmi důslední. Tedy nejen, co se týče samotné bytové jednotky, ale také lokality. Naštěstí vzniká celá řada developerských projektů, které vyhovují nejvyšším nárokům na moderní bydlení. Pokud jste se rozhodli pro hlavní město, máte z čeho vybírat. V Praze je momentálně k dispozici spoustu atraktivních nabídek.

Volné bytové jednotky na Praze 1

Staré Město patří mezi nejvyhledávanější lokality a je logické, že na něj cílí také developeři. Aktuálně jsou k mání volné byty v novostavbách U milosrdných a Jungmannova. Ceny bytových jednotek odpovídají lukrativnímu charakteru městské části – jsou výrazně dražší než v ostatních částech Prahy, nicméně z dlouhodobého hlediska je vysoká investice velmi zajímavá. Ceny nemovitostí totiž průběžně stoupají a předpokládá se, že trend bude pokračovat i nadále.

developerske-projekty-praha

Cenově dostupnější byty na Praze 2

Na neméně zajímavé nabídky narazíte na Praze 2, konkrétně v lokalitách Vyšehrad a Vinohrady. V rámci šesti developerských projektů si můžete vybrat ze 17 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Ceny bytů jsou nižší než ve Starém Městě, nicméně stále jde o poměrně vysokou investici. Výjimkou budiž menší bytová jednotka v novostavbě Šmilovského, kterou můžete mít za 1,5 mil. Kč.

nove-byty-praha-2

Kde najdete ty nejdostupnější novostavby?

Developeři necílí pouze na majetnější zájemce a budují neméně zajímavé novostavby pro střední vrstvu. Ať už je váš rozpočet větší nebo menší, poohlédněte se po svém novém domově na realitním serveru PrazskyByt.cz. Najdete zde developerské projekty Praha ve všech cenových relacích a v případě zájmu budete moct kontaktovat přímo majitele. Proč zbytečně platit provizi realitní kanceláři, když můžete ušetřit?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.