Když dům, tak luxusní. Jak probíhá individuální výstavba pod taktovkou McFall Development?

Kdy jindy splnit sen sobě i ostatním členům rodiny o krásném bydlení? Současné trendy hovoří jasně. Mít atraktivní bydlení, které svým vzhledem odkazuje na přirozenou krásu přírodních materiálů a současně je velmi levné z hlediska provozních nákladů, již není doménou nadšenců. Moderní nízkoenergetické domy se zabydlely i u nás a v případě spolupráce s firmou, jež má s výstavbou bohaté zkušenosti, nemůže výsledek dopadnout zle. Správnou volbou jsou erudovaní odborníci z McFall Development.

Vlajková loď jménem Zelený Zlonín

Společnost McFall Development zaujala povedeným projektem Zelený Zlonín. Rodinné domy s nadčasovým designem, inteligentním ovládáním a úspornými technologiemi (např. hybridní fotovoltaická elektrárna, rekuperace) jsou momentálně ve fázi prodeje třetí etapy a na nedostatek zájmu si rozhodně nemohou stěžovat. Developer zvolil vynikající lokalitu ve vzdálenosti pouhých 15 minut od Prahy. Spokojení majitelé vyzdvihují atraktivní designové pojetí i velmi nízké provozní náklady. O kvalitě výstavby si může každý udělat obrázek sám v rámci prohlídky vzorového domu.

Vlastní návrh i typový dům

Nedílnou součástí portfolia zkušeného developera je také stavba domu na klíč. Individuální výstavby rodinných domů může proběhnout na vlastním pozemku nebo na některém z pozemků, které společnost nabízí k prodeji. McFall Development zajišťuje kompletní agendu včetně projektové dokumentace, stavebního povolení a vyřízení dotace Nová zelená Úsporám.

Při individuální výstavbě lze vycházet z vlastní představy, kterou na základě konzultace realizuje architekt společnosti, nebo nabídky typových domů.

Další informace, ukázky realizací a specifikace typových domů najdete na www.mcfd.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.