Projekt Hostivař nad Přehradou na Praze 10 se dočkal třetí etapy výstaby

FINEP CZ a.s. je pražská developerská společnost, o které jsme se již v minulosti zmiňovali v souvislosti se zdařilým bytovým projektem Prosek Park (Praha 9). Za zmínku však stojí i další počiny, kterých má FINEP na kontě víc než dost. Dnes vám představíme III. etapu projektu „Hostivař Nad Přehradou“, který vyrostl na Praze 10 v Hostivaři. Chcete znát důvody, proč byste se měli přestěhovat právě zde?

Prostorné a moderní bydlení v žádané lokalitě

Byty Praha 10 byly postaveny v rámci tří jednotlivých etap. V rámci první fáze výstavby vyrostl jeden výškový dům a několik přilehlých nízkých mezonetových bytů. V druhé etapě přibylo 48 nových bytů a ve třetí etapě rovných 50 bytů. Zájemci si mohou vybrat mezi dispozicemi od 1+kk až 4+kk, přičemž nejprostornější bytové jednotky mají až 127 m2. Jsou nabízeny s možností variabilního řešení zařizovacích prvků tak, aby maximálně vyhovovaly představám nových obyvatel. Interiéry jsou vzdušné a velmi dobře prostorově řešené. Celkový dojem umocňují kvalitní materiály a samozřejmě i okolí. Autoři projektu mysleli na rodiny s dětmi, milovníky sportu i starší páry, které touží především po pohodě a klidu.

hostivař

Okolí bytového domu nabízí spoustu možností vyžití

Lokalita, ve které se bytový projekt Hostivař Nad Přehradou nachází, nabízí perfektní občanskou vybavenost (školka, škola, lékař, banka, obchody) a pestré možnosti sportovního vyžití a relaxace. Nedaleko jsou tenisové kurty, plavecký bazén, fotbalové a golfové hřiště. Přilehlý park přímo nabádá k procházkám, jogginugu a in-line bruslení. Dostupnost do centra prahy je vynikající – jen 2 minuty chůze se nachází dvě autobusové zastávky a nedaleko je také nádraží Hostivař.

I ostatní projekty od FINEP stojí za to

Shrnuto a podtrženo, třetí etapa projektu Hostivař Nad Přehradou se developerům ze společnosti FINEP povedla. Předpokládáme, že o byty bude ještě větší zájem než o bydlení v předchozích etapách. Chcete-li se o projektu dozvědět více, pokračujte na www.finep.cz. A najdete zde také další novostavby Praha, které jsou aktuálně k mání. Nevyhovuje-li vám bydlení na Praze 10, možná vám padnou do oka byty Praha 5.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.