Dejte si na zařizování kanceláře záležet. Vyplatí se to!

Potrpíte si na to, aby váš domov vypadal jako ze škatulky? Tak proč mít jiný postoj ke kanceláři? To, jak si ji zařídíte, může výrazně ovlivnit efektivitu vaší práce, ale také chování vašich obchodních partnerů a klientů. Připravili jsme pro vás několik základních pravidel, kterých byste se měli při zařizování kanceláře držet.

Představte si, že vstoupíte do kanceláře, která vypadá spíš jako skladiště. Budete spolupracovat s člověkem, který vám u dveří podá ruku? Podobně se budou cítit i lidé, kteří přijdou do kanceláře za vámi. Chcete-li na ostatní udělat dojem, nepodceňujte detaily a přistupujte k zařizování interiéru svědomitě.

Co by nemělo v kanceláři chybět?

Perfektní výmalba a vkusný koberec je samozřejmostí, ale vytříbený charakter dodá kanceláři teprve stylový kancelářský nábytek. Nešetřete na sobě a udělejte si radost prostorným pracovním stolem a dostatkem úložného prostoru. Pořiďte si skříňky a police, které pojmou všechny vaše důležité věci. Na druhou stranu to nepřehánějte – příliš mnoho kusů nábytku zbytečně zmenší prostor. A nezapomeňte ani na pohodlí návštěvníků. Kromě ergonomického křesla, které bude šetrné k vaší páteři, by v místnosti nemělo chybět ani dvojkřeslo.

kancelář 2

Když to nezvládnete vy, pomohou specialisté

Jste v časovém presu, případně máte za to, že to nezvládnete tak, aby výsledek odpovídal vašim představám? V tom případě se obraťte na profesionály, kteří se o zařizování kanceláře postarají za vás. Svěřte návrh kanceláří někomu, kdo má v oboru letité zkušenosti a doporučí vám optimální řešení.

Máte kancelář v okolí Liberce, Pardubic nebo Semil? Pak doporučujeme odborníky ze firmy myHM design s.r.o., která nabízí kompletní servis od A do Z. V e-shopu na www.kancelarskynabytek.net si můžete zakoupit zařízení, které vám vyhovuje, ale také si nechat vypracovat 3D vizualizaci. My HM design se zajistí i dopravu a montáž přímo na místě. Chcete-li se podívat, jak nábytek Liberec vypadá v praxi, koukněte fo fotogalerie ukázkových prací.

kanclík

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.