Na které výrobce ručního nářadí se můžete 100 % spolehnout?

Čas od času se musíme vžít do role kutila a přivrtat poličku, dotáhnout to, či ono a tak všelijak podobně. Kam tím míříme? Ani vy se zřejmě neobejdete bez elektrického nářadí, které vám významně usnadní práci. A není tajemstvím, že investice do kvality je z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější než počáteční úspora za levné, ale nepříliš kvalitní zboží. Dnes vám představíme několik prověřených výrobců, kteří ve svém segmentu představují absolutní špičku.

1. Makita

Japonci patří mezi nejlepší producenty elektroniky, což potvrzuje také elektrické nářadí Makita. Vyrábí se již od roku 1958 a u nás se těší značné oblibě v řadách profesionálů i svátečních kutilů. V současné době si můžete vybrat mezi téměř 400 typy profesionálního i hobby nářadí. Za zmínku stojí především aku vrtačky, které jsou známé vysokou kapacitou baterie. Můžete vrat, vrtat a vrat, aniž by hrozilo, že práci budete muset v nejnepříhodnější chvíli přerušit.

makita

2. Narex

Vlastenci a patrioti nedají dopustit na „českou“ klasiku v podobě elektrického nářadí Narex. Ta je na trhu již více než 70 let, nicméně nyní ji vlastní německá firma Tooltechnic Systems AG & Co. To však kvalitě výrobků nikterak neubírá, ba naopak. Narex snoubí prvotřídní kvalitu, perfektní výkon a dlouhou životnost. Sortiment čítá vrtačky, úhlové brusky, bourací kladiva, pily a spoustu dalších pomocníků. Dejte si však pozor na falzifikáty, které jsou na první pohled od originálů k nerozeznání. Nakupujte jen v ověřených obchodech, které patří do sítě autorizovaných prodejců.

narex

3. Milwaukee

Američané nezůstávají pozadu a i oni mají svou značku, na kterou jsou právem patřičně hrdí. Jde o nářadí Milwaukee, které se vyrábí od roku 1924. Potřebujete-li vrtačku, pilu, vrtací kladivo nebo třeba brusku, která vás podrží i v kritických momentech, buďte si jisti tím, že by to mělo být právě nářadí Milwaukee. Je přizpůsobeno pro každodenní tvrdou práci a potěší vás důmyslnou konstrukcí, ergonomií i výkonem.

milwaukee

Ať už se nakonec rozhodnete pro kteroukoliv značku, poohlédněte se po nářadí v e-shopu dobre-ceny.cz. Prodejce disponuje také kamennou prodejnou v Kroměříži, kde si můžete zboží „osahat“. Odborné poradenství a záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.