Bez kvalitních krabic z lepenky se neobejde žádná domácnost

Krabice a krabičky jsou nedílnou součástí našich životů. Používáme je dnes a denně a to nejen v rámci stěhování a přepravy, ale především při skladování. I vy máte doma spoustu věcí, které je třeba uschovat a umožní vám to právě krabice. A ať už jde o obuv, jejíž sezóna teprve přijde, nebo třeba staré knihy, měli bychom při výběru hledět na rozměry, ale také kvalitu. Krabice nám dobře poslouží jen za předpokladu, je-li dostatečně pevná a odolná. Právě proto jsme se zaměřili na nabídku pražské společnosti Krabice s.r.o. Co by vás mělo přimět k nákupu právě zde?

Krabice s.r.o. sice nepatří mezi největší kartonářské společnosti, nicméně má letité zkušenosti v oboru, zabývá se výrobou na zakázku a disponuje vlastními výrobními i skladovými prostory. Kvalitní kartonové krabice všeho druhu navíc prodává také online a i je pádný důvod, proč se zařadit mezi dlouhodobě spokojené zákazníky.

Produktové portfolio je velmi pestré a vždy se můžete spolehnout na vysoce kvalitní vlnitou lepenku, která pochází z německé produkce. Ať už sáhnete po krabicích standardních nebo atypických rozměrů, budete s jejich kvalitou spokojeni. Prvotřídní vlnitá lepenka vás určitě nezklame.

Buďme však trochu konkrétnější. V nabídce narazíte na klopové krabice z jednoho dílu přířezu, jehož součástí jsou klopy víka i dna. Záložka může být lepená nebo šitá. Tyto krabice se dodávají složené na plocho a lze je okamžitě použít.

Nechybí ani krabice s víkem (složené ze dvou dílů, které se skládají na sebe), skládané obaly zvané též tvarový výsek, které se dodávají složené na plocho a uzavírají se různými systémy úchytů a zámků, ale také vícedílné zasouvací obaly, vnitřní balící prvky a přířezy.

Rozhodnete-li se pro nestandardní rozměry, potěší vás velmi rychlá realizace. Výroba krabiček na míru netrvá déle než 5 dní a v případě expresní realizace jen 24 hodin, včetně dopravy až na místo určení. Tato služba je však k mání pouze v rámci hlavního města.

Tak co vy na to? Máte zájem o kvalitní lepenkové krabice? V tom případě zamiřte na www.krabice-praha.cz a vyberte si. Případně se obraťte na ochotnou zákaznickou podporu, která vám poradí. Výrobky si můžete vyzvednout osobně ze skladu, nebo vám je až před práh doveze přepravce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.