S Husqvarnou je údržba zahrady mnohem jednodušší

Víte, která součást vašeho bydlení zapůsobí na smysly vašich přátel, sousedů i náhodných kolemjdoucích jako první? Není to střecha nebo fasáda, ale vaše zahrada. A chcete-li, aby budila dobrý dojem, neměli byste podcenit její údržbu. Nikdo vás samozřejmě nenutí do realizace okrasné zahrady – postačí, když se postaráte alespoň o základní věci. Tedy uklidit nepořádek, posekat trávník a další rutinní záležitosti, které by měl dělat každý. Jenomže ono se to lehce řekne, když nemáte v kůlně nebo garáži kvalitní pomocníky. Nezbude vám, než se po nich poohlédnout a my vám prozradíme, kde.

Na zahradní technice nešetřete

Většinou se snažíme šetřit, na čem se dá, nicméně v případě zahradní techniky je počáteční úspora velmi ošemetná. Nechcete-li každý rok kupovat nové stroje a nářadí, bez kterého se neobejdete, nebojte se investovat do kvality. A jejím symbolem, alespoň v případě zahradní techniky, je značka Husqvarna. Ta vznikla již na konci 17. století a patří mezi nejstarší firmy na světě. Kvalita sekaček na trávu, motorových pil, křovinořezů či traktorů je takřka legendární.

Autorizovaný prodejce vám nabídne mnohem víc než jen přeprodej zboží

A ještě lépe uděláte, když se pro značkovou zahradní techniku vydáte ke specialistům, kteří vám nabídnou kompletní servis od A do Z. Patří mezi ne také autorizovaný prodejce Jiří Křapáček, který provozuje prodejnu v Průhonicích a dlouhodobě spolupracuje také s Pražským hradem.

Nechte si poradit od renomovaných odborníků

Husqvarna Křapáček nabízí ucelený sortiment zahradních strojů, které si můžete objednat také z pohodlí domova na www.krapacek.cz. Pro nejnáročnější zákazníky je určena služba „Husqvarna do domu“, v rámci které vám odborníci dopraví požadovanou techniku až domů, předvedou ji, seřídí a podrobně vám vysvětlí vše ohledně správné obsluhy. Samozřejmostí jsou také záruční i pozáruční opravy, prodej náhradních dílů a spousta nadstandardních služeb (např. uskladnění a seřízení sekačky během zimy), které vám jinde nenabídnou.

Tak co na to říkáte? Necháte se zlákat špičkovými stroji světového leadera, který má v oboru téměř 400 let zkušeností? Díky autorizovanému prodejci si techniku Husqvuarna užijete o to víc. Vaše zahrada bude vypadat jako lusk!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.