Hit, který musíte mít: Napínací potahy na sedací soupravy

Jak je to už dlouho, co jste si pořídili novou sedačku? Pokud je to už nějaký ten pátek, pravděpodobně na ni nejste tak pyšní jako v době, kdy jste si ji přivezli domů. Na čalounění se podepsal zub času, respektive vaše děti, loňská silvestrovská párty s přáteli a dost možná i věrný čtyřnohý přítel. Ale není důvod k panice, někdejší dominantě můžete opět vrátit původní lesk, a to poměrně jednoduše. Respektive ani ne tak vrátit, jako spíše propůjčit úplně nový kabátek. Zajímají vás podrobnosti?

Proč kupovat novou, když ji můžete převléknout?

Sedačka je skutečně dominantou každého interiéru, nebo by jí alespoň měla být. I vysoce kvalitní materiál ale nakonec ztratí nádech novoty a začne se na něm projevovat každodenní užívání. Řešením může být koupě zbrusu nového kousku, nicméně ne každý si může dovolit měnit drahý nábytek tak často, jak by si přál. Mimo to jste si možná na současnou sedačku zvykli a nechcete se ji jen tak zbavit. V tom případě ji pořiďte nový outfit, který vás vyjde na zlomek pořizovací ceny nového modelu. Dovolte, abychom vám představili nový hit – napínací potahy na sedací soupravy.

potah na sedačku

Jednodušší už to být nemůže. Napínací potahy jsou vyrobeny z elastického materiálu, který perfektně kopíruje tvar sedačky. Převlečení je velmi rychlé a výsledek stojí za to. Vlastně je tak trochu k neuvěření, že stylová souprava, na kterou se budete koukat, vypadala před malou chvílí úplně jinak.

napínací potahy na sedací soupravy

Každou chvíli jinou sedačku? Proč ne!

Potahy na sedací soupravy dávají milovníkům interiérového designu úplně nové možnosti. Nevyužijete je jen v rámci „renovace“ ošuntělého nábytku, ale také vždy, když budete toužit po změně. Rozhodnete se, že v místnost přetřete na jinou barvu, se kterou by ale současný vzhled potahu příliš nekorespondoval. Co s tím? Vyberete si nový potah a je to. A nezapomínejte ani na ochrannou funkci – potah se vám bude hodit vždy, když bude vaší sedačce hrozit nějaké nebezpečí (např. výše zmíněná silvestrovská párty).

Široké spektrum potahů na sedačky seženete na www.decoma.cz. Prodejce nabízí vysoce kvalitní zboží za velmi příznivé ceny. Zda se rozhodnete pro italský styl, nebo španělskou eleganci, je jen na vás a vašem vkusu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.