Kdo se postará o úklid, údržbu a bezpečnost vaší nemovitosti?

Vlastníte nebo „jen“ máte na starosti bytový dům, komerční prostory, kancelářský komplex, výrobní halu nebo jinou nemovitost, jejíž správa vám zabírá až příliš mnoho času? Zajištění úklidu, oprav a případně i bezpečnosti je časově náročné, a proto se vyplatí zvážit spolupráci s někým, kdo se o zmíněné činnosti postará se vším všudy. Zajímá vás více? V tom případě nepřestávejte číst – v následujících řádcích vám představíme služby společnosti HONDL GLOBAL SERVICES a.s. (HGS), která se zabývá komplexní správou a úklidem nemovitostí napříč celou Českou republikou. Vysoký standard kvality mohou potvrdit stovky spokojených klientů, kteří služby využívají dlouhodobě.

HGS působí na českém trhu od roku 1999 (jako akciová společnost od roku 2009) a od počátku dbala na vysokou kvalitu služeb, profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům. Procesy se řídí standardy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Jednorázový a pravidelný úklid

Hlavním pilířem činnosti HGS jsou úklidové služby. Společnost poskytuje full-service pro úklid soukromých a komerčních prostor, a to v rámci domácností, administrativních a skladových prostor a výrobních areálů. Pravidelný denní úklid zahrnuje desinfekční a hygienický servis. Zaměstnanci mají k dispozici špičkovou techniku – vlastní strojový park včetně komunálních strojů, profesionálních vysavačů. Úklid a čištění velkých skleněných ploch probíhá pomocí technologie PurQleen.

Údržba zeleně v interiérech a exteriérech

HGS zajišťuje také údržbu zeleně uvnitř objektu a v exteriéru. Služby zahrnují vše od projektové dokumentace až po profesionální péči o zelené plochy a rostliny. Kvalifikovaní pracovníci se postarají o příjemnou atmosféru v budově a jejím okolí.

Security servis

Záleží-li vám na bezpečnosti, využijte služby security servisu. HGS se postará o vaši recepci, instalaci kamerového systému nebo bezpečnostní audit. Nedílnou součástí služeb je ostraha objektů pracovníkem – profesionálem, který vás bude adekvátně reprezentovat.

S partnerem jako je HGS ušetříte spoustu času, starostí a ve finále i finančních prostředků. Chcete-li se o službách dozvědět více, pokračujte na www.hgs.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.