Vybíráme úklidovou firmu. Na co se zaměřit?

Říká se, že bydlení nemusí být vždy nové – stačí, když je uklizené a čisté. Jenomže co když nemáte čas na pravidelný úklid a všímáte si, jak se vaše domácnost postupně mění na nepříliš útulný brloh? Nikdy není dost pozdě na nápravu – obraťte se na renomovanou úklidovou firmu a nechte profesionály, aby se činili. Prozradíme vám, jak takovou firmu vybrat a co úklidové služby Praha zahrnují.

Jak vybrat úklidovou firmu?

Na trhu působí nespočet úklidových firem i jednotlivců a vybrat vhodného kandidáta tak není snadné. Chcete-li být s výsledkem práce stoprocentně spokojení, řiďte se podle přístupu, rozsahu služeb a referencí.

Jako příklad nám poslouží firma Perfekt úklid, která zajišťuje úklid domácností Praha. Působí na trhu dostatečně dlouho a zabývá se také úklidem administrativních a firemních prostor. Tým zaměstnanců tvoří pečlivě vybraní pracovníci, kteří kladou důraz na svědomitě vykonanou práci. Řídí se aktuálními trendy v oblasti úklidu a ke klientům vždy přistupují individuálně. Úklid domácností Praha pravidelně využívá spousta klientů ze soukromé i komerční sféry. Reference najdete na webových stránkách perfektuklid.cz.

Podstatný je rozsah služeb

Co takový úklid bytu zahrnuje? V případě úklidové firmy Perfekt úklid můžete zvolit jednorázovou i pravidelnou spolupráci. Jednorázový úklid zahrnuje například mytí oken, ošetřen rámů eurooken, mytí radiátorů, čištění koberců a čalounění, mytí a desinfekce sociálního zařízení a další činnosti, které jsou v rámci důkladného úklidu zapotřebí.

Budete-li chtít pracovníci z firmy Perfekt úklid se postarají také o domácí práce. Můžete jim svěřit žehlení, praní prádla, zalévání květin apod.

Pokud máte úplně jiné požadavky, úklidová firma vám vyhotoví cenovou kalkulaci a úklidový plán podle vašich potřeb. Pro Perfekt úklid nepředstavují žádný problém ani náročnější úklidové práce po rekonstrukci či výstavbě domu.

You may also like...

1 Response

  1. Michal Šiška napsal:

    To jsou tedy rady k nezaplacení. Řiďte se podle přístupu, rozsahu služeb a referencí. Možná raději referencemi 🙂 To už by bylo možná lepší napsat, řiďte se selským rozumem, nemyslíte? Opravdu jsem se pobavil. V oblasti úklidových služeb jsem zase o chlup chytřejší. Zdravím. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.