Vlhké zdivo často vyřeší pouze sanace

Problémy s vlhkostí se týkají starších objektů i novostaveb. Příčiny mohou být různé a jen málokdy se vlhkosti vytratí po jednorázovém vysušení. Většinou je nezbytná sanace pod taktovkou profesionální firmy. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké jsou nejčastější důvody tvorby nadměrné vlhkosti a která pražská firma vaše starosti vyřeší.

Příčiny tvorby vlhkosti

Vlhké zdivo může mít různé příčiny. Obvykle se jedná o špatnou nebo chybějící hydroizolaci, zanesení drenážím, zanedbanou údržbu stavby nebo změnu způsobu jejího užívání. Ať už je však povaha problému jakákoliv, měl by být neprodleně vyřešen. Nadměrná vlhkost vede k rozrušování materiálu, tvorbě plísní a dalším neduhům. Často je jediným skutečně efektivním řešením sanace staveb.

sanace-zdiva

Na koho se obrátit?

Neriskujte, že se ve vašem bydlení objeví zdraví nebezpečné plísně a nečekejte na to, až vlhkost začne stavební materiál rozrušovat. Kontaktujte profesionály, kteří provedou nezbytná opatření a trvale eliminují příčiny vlhkosti.

Sanace zdiva Praha provádí společnost Bosta Holding, jejíž historie sahá až do roku 1990. Po domluvení konkrétního termínu se na místo dostaví kvalifikovaný pracovník, který nemovitost prohlédne a vypracuje posudek. Navrhne vám konkrétní opatření a po odsouhlasení ceny (bývá stanovena individuálně) dojde k samotné realizaci sanace. Stavební práce obvykle trvají jeden až tři měsíce. Zpravidla se jedná o realizaci nových izolací a drenážních jam nebo systém nuceného přečerpávání do kanalizace.

Společnost Bosta Holding je na trhu několik desítek let a během své působnosti získala nespočet spokojených klientů. Vždy nabízí kompletní řešení na míru a na sanační poskytuje prodlouženou záruku až na 5 let. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.sanace-praha.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.