Moderní čistící technika dělá z úklidu relaxaci

Vypadá to, že zima letošní vládu nadobro vzdala a vyklízí bitevní pole na úkor nastupujícího jara. Pro hospodyňky to znamená jediné – psychickou přípravu na nadcházející megaúklid. Je to i váš případ a máte strach, že vaše snaha opět přijde vniveč? Pokud si se stoletou špínou nedokážete efektivně vypořádat, možná vám jen chybí ten správný arzenál pomocníků. Rady našich babiček jsou k nezaplacení, ale ruku na srdce – moderní technologie si s čištěním většinou poradí mnohem lépe a rychleji. A my vám prozradíme, které přistroje jsou v tomto směru k nezaplacení.

Čištění párou

Moderní technologie, to není jen agresivní chemie. Příkladem budiž parní čističe, které využívají síly páry. Ta dokáže hotové divy a bez zbytečných průtahů uvolní i velmi odolné nečistoty. Poradí si i s mastnotou, vodním kamenem a rzí. Parní čističe jsou ideální pro čištění v domácnosti, kterou obývá alergik, protože horká pára zlikviduje drtivou většinu bakterií.

Parní čistič Kärcher

Vysokotlaké čištění

Vy skutečně nemáte „vapku“ neboli vysokotlaký čistič? Výkonné stroje nachází využití doma, na zahradě i v dílně a používají se k čištění zahradního nábytku, nářadí, jízdních kol, automobilu, dlažby a dalších míst, kde se usadila špína. Ovládání je snadné a provoz ekonomický. Během čištění vapkou spotřebujete mnohem méně vody než obvykle.

Vysokotlaký čisič Kärcher

Tepování

Každý větší úklid musí zahrnovat také čištění koberců, čalounění a nábytku. V tomto směru se vyplatí pořízení tepovače, které pracují na bázi nástřiku čistící látky a následné silné extrakce. Výsledek vás překvapí – speciálně vyvinutá tryska se postará o to, aby čištěný povrch vypadal jako nový.

Tepovač Kärcher

Obraťte se na světovou jedničku v čištění

Parní čističe, vysokotlaké myčky, tepovače, ale také vysavače a další špičkové přístroje pro domácí čištění najdete na www.karchercs.cz. Značka Kärcher je na trhu více než 75 let a patří k tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání. Kvalifikovaný prodejce vám ochotně doporučí vhodný model a příslušenství. S moderní technikou se budete na uklízení těšit!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.