S jakými prostředky jde jarní úklid každému „od ruky“?

Jsou ženy i muži, kteří u uklízení relaxují, a tak je tato činnost nijak neomezuje, netíží. Ovšem většina z nás uklízení nevyhledává, a když už je potřeba umýt okna, vyčistit koberec, poutírat prach nebo třeba převléct postele a vyprat ložní prádlo, chceme použít čisticí prostředky, které práci v mnohém usnadní.

Kvalitní čisticí prostředky pro úspěšný nejen jarní úklid

Abyste byli po vynaloženém úsilí s úklidem spokojeni a interiér či jiný prostor byl dokonale čistý, je důležité použít kvalitní dezinfekční a čisticí prostředky. S nimi se vám podaří zničit všechny viry, plísně a bakterie. Právě takové najdete na webových stránkách eshop.ecoliquid.eu. Jde o dezinfekční prostředky s virucidním účinkem, jež hydratují pokožku a jsou hypoalergenní.

Pro zmíněný jarní úklid vám přijdou vhod dezinfekce na povrchy, čisticí spreje i čističe odpadu. Kupříkladu čisticí spreje vás výborně zbaví jak prachu, tak i mastnoty. Oceníte je především při čištění plastů, obrazovek, také je ale můžete použít k čištění brýlí nebo dokonce v jezdectví. Čisticí roztoky výborně pomohou při péči o hladké povrchy a jejich čistotu. Vhod vám přijdou dezinfekční i antistatické účinky. Dokonce také pomáhají zahladit jemné oděrky a mikroprasklinky.

Zamilujte si mytí oken

Se správnými čisticími prostředky a pomůckami jde hravě i mytí oken. Pak vám nebude vadit ani fakt, že na domě máte hned 11 oken, které chcete 2x ročně dokonale umýt včetně rámů.

Důležité je použít dostatečné množství horké vody, do něhož přidáte čisticí prostředek. Okna pak stačí umýt a ještě mokrá je rovnou „stahovat“ stěrkou na okna. Máte rádi ověřené rady našich babiček? Krásného lesku skla dosáhnete v případě, že k leštění použijete staré noviny. Ovšem s moderními čisticími prostředky a pomůckami se objedete bez nutnosti okenní výplně leštit, čímž budete rychlejší a nebudou vás bolet ruce.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží na eshop.ecoliquid.eu. S jeho účinky i cenou budete zaručeně spokojeni.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.