Potřebujete spolehlivého elektrikáře, a to okamžitě?

Zručný domácí kutil opraví kde co, ale pro drtivou většinu lidí jsou elektrikářské práce naprostým tabu. Ne nadarmo se říká, že plyn a elektřinu raději přenechat profesionálům… Ale na koho se stoprocentně spolehnout, když vám zrovna poteče do bot? Elektrikáři v Záchranné technické službě (ZTS) jsou k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Firma poskytuje nepřetržitý havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. V případě havárie reagují velmi pružně a minimalizují nastalé škody.

Co pro vás mohou elektrikáři ze ZTS udělat?

ZTS zajišťuje realizaci elektrikářských prací v kompletním rozsahu – opravy a výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů, opravy spotřebičů apod. Tedy vše od drobných oprav až po náročnější montáže a revize. Každý elektrikář má patřičnou kvalifikaci, vzdělání v oboru a dlouholetou praxi.

Konkrétně se na ZTS můžete obrátit v souvislosti s vyhledáním a odstraněním závady na domovních či bytových rozvodech ve všech druzích materiálu; opravou, výměnou a novou instalací jističů, schodišťových automatů, zásuvek, osvětlovacích těles a elektrických spotřebičů. Elektrikáři se postarají také o přeměnu napětí 12/220/380 V, zajistí pro vás revizní zprávu, generální opravy stávajících rozvodů a další práce.

Bezpečnost především

Je naprosto logické, že se zajímáte o to, koho si pustíte do bytu. V případě servisních techniků ze ZTS můžete být v klidu. Zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík a absolvují i psychologické testy. Bezpečnost klientů navíc zaručuje systém adresního vysílání techniků. To samé platí i pro ostatní profese pracovníků ZTS – zámečník, sklenář, instalatér… Nezapomeňte, že včasnou a kvalitní opravou předejdete vzniku škod, jejichž náprava je finančně náročnější.

Chcete-li se o ZTS dozvědět více www.zts.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.