Kdo uklízí společné prostory ve vašem domě?

Členové bytových družstev a majitelé bytových domů stále využívají profesionální úklidové služby stále častěji než v minulosti. Ještě relativně nedávno se o úklidové práce starali sami obyvatelé, ale dnes je situace úplně jiná. Požadavky na kvalitu úklidu vzrostly a lidé nechtějí ztrácet čas. Kvalifikovaní pracovníci zvládnou úklid společných prostor v mnohem kratším čase a s výrazně lepším výsledkem.

Úklid společných prostor je důležitý, a to hned z několika důvodů. Tím prvním je estetické hledisko – v uklizeném a čistém domě se obyvatelé cítí mnohem příjemněji. Pokud majitel bytového domu pravidelnou údržbu nezanedbá, má mnohem větší šanci, že se mu podaří pronajmout volné bytové jednotky. Potenciální nájemníci jsou nároční a špinavé společné prostory je mohou snadno odradit. Dalším argumentem pro kvalitní úklid je udržení vysoké úrovně hygieny.

A jak vypadá úklid společných prostorů v praxi? Jako praktický příklad nám poslouží nabídka pražské firmy Uklizený panelák.

Uklizený panelák nabízí flexibilní, rychlý a cenově dostupný úklid společných prostor. Služby zahrnují pouze důležité úklidové práce a nikoliv něco, co zákazníci nepotřebují. Komunikace je snadná a rychlá – dnes objednáte a zítra se začne s úklidem. Úklidová četa má bohaté zkušenosti a disponuje moderním vybavením, nic ji nepřekvapí!

Cenu úklidu si můžete obratem spočítat pomocí kalkulátoru na webu. Stačí zadat počet bytů, počet pater, velikost společných ploch na jednom podlaží (v metrech čtverečních) a je to.

Pravidelný úklid společných prostor zahrnuje zametení a vytření chodeb, podest a schodů, otření prachu z vypínačů a schránek, ometení pavučin, mytí ohmatů vstupních dveří, úklid kabiny výtahu, utření madla zábradlí, zametení před vchodem a úklid okolo popelnic.

Firma Uklizený panelák provádí také generální úklidy, které zahrnují doplňkové služby v podobě mytí oken, dveří a světel, zametení sklepu, mytí konstrukce zábradlí, otření prachu ve větších výškách a komplexní úklid kabiny a dveří výtahu.

Stále váháte? Přečtěte si ještě jednou výčet úklidových prací a představte si, že je místo vás udělá někdo jiný… Je rozhodnuto!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.