Pravda a mýty o mobilním WC: Kvalitní výrobky předčí vaše očekávání!

Potřebu musíme konat všichni, ale co si počít v případě, kdy nemáme dočasně nebo trvale k dispozici klasické WC? Možná, že právě stavíte/rekonstruujete a z nějakého důvodu se na realizaci záchodu chystáte až za čas. Anebo jste hrdým majitelem chaty, zahradního domku či chalupy, ovšem bez vodovodní přípojky a odvodu odpadu. Jak z toho ven? Nejelegantnější a zároveň hygienické řešení představuje mobilní neboli chemické WC, které nenachází využití jen na staveništích. V dnešním článku vám prozradíme vše, co by vás mohlo o bezpřípojkovém WC zajímat.

Jak chemické WC funguje a jakým způsobem probíhá obsluha?

Biologicko – chemické WC funguje na bázi uzavřeného kruhu. Konstrukci tvoří speciální sběrná nádrž s odpadem (na ten nepřetržitě působí dezinfekce a desodorace). O částečný rozklad se stará kvalitní ekologický náplň.

Mezi časté mýty, které se ohledně bezpřípojkového WC tradují, patří zapáchání a špatná hygiena. Ve skutečnosti ale kvalitní mobilní WC nezapáchá a je naprosto hygienické. Pokud vás od pořízení odrazovaly obavy z těchto nepříjemností, buďte v klidu.

Co se týče obsluhy, je snadná a zvládne ji opravdu každý. Ostatně obsluhovat klasickou záchodovou místu také nevyžaduje intelekt génia. Stačí zmáčknout pedál a je to. V útrobách mísy dochází k cirkulaci chemicky upravované vody a po spláchnutí dojde k promíchání a provzdušnění obsahu nádrže. Během procesu se odbourají nežádoucí látky. Následně se nádrž automaticky uzavře nerezovou záklopkou.

Kde sehnat kvalitní mobilní WC?

Rozhodli jste se, že si nakonec suché WC pořídíte? V tom případě se u něj poohlédněte na www.provapo.cz. Mobilní toalety české výroby (výrobce je společnost BAPA) jsou vysoce kvalitní a neurazí ani po estetické stránce. Stačí si vybrat optimální typ dle počtu osob a prostorových možností. Součástí sortimentu jsou také speciální WC pro handicapované, WC kabiny a další varianty.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.