Nebojte se stěhování. S profesionály to jde rychle, bezpečně a levně

Češi jsou oproti jiným národům v mnoha ohledech konzervativnější. Platí to i o stěhování, které je pro spoustu lidí noční můrou. Ne, že bychom se nestěhovali, ale máme-li možnost zůstat na místě, uděláme to. Ke stěhování nás však přesto může dohnat celá řada okolností – atraktivní pracovní pozice v jiném městě, výměna bytu za větší/menší, nebo nás nakonec přeci jen dožene touha po změně. Pokud vás v blízké budoucnosti změna bydliště čeká, hoďte obavy za halvu. Vyberete-li si kvalitní stěhovací službu, vše proběhne jako na drátkách.

Kdy se bez stěhováků neobejdete?

Přestěhovat pár krabic nedá příliš mnoho práce a zvládnete to i svépomocí. Vystačíte si s „kombíkem“ nebo dodávkou a za pár hodin je hotovo. Jenomže co když toho musíte přestěhovat mnohem více? Osobní věci, nábytek či těžká břemena v podobě piána – na to zřejmě sami nestačíte a nezbude vám, než se obrátit na zkušené stěhováky.

Odrazuje-li vás vidina příliš vysoké ceny, buďte v klidu. I renomované firmy zajišťují stěhování levně. Příkladem budiž společnost Pražské stěhovací služby (PSS), která zajišťuje stěhování nejen v rámci Prahy, ale také celé České republiky a případně i dalších členských států v EU. Ať už máte v plánu přemístění do vedlejší ulice, na druhou stranu republiky nebo do zahraniční, PSS se postará o vše potřebné.

Jak stěhování s Pražskými stěhovacími službami probíhá?

Nemáte-li se stěhováním žádné předchozí zkušenost, pravděpodobně si nedokážete představit, v jakém duchu se akce ponese. V případě PSS se spolehněte na komplexní služby od A do Z. Tedy rozebrání nábytku, zabalení domácích spotřebičů a všech věcí, jejich bezpečné přestěhování na místo určení a opětovnou montáž. Problém nepředstavuje ani smontování zbrusu nového nábytku, který jste si do nového bydlení objednali. Zároveň můžete využít i další služby jako vyklizení bytu/sklepu/půdy a likvidaci nábytku.

Pražské stěhovací služby disponují kvalifikovanými pracovníky, moderním vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory a dlouholetým know-how. Firma zajišťuje stěhování bytů, firem i archivů. Chcete-li se dozvědět další informace, podívejte se na www.stehovani-pss.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.