Recenze: Garážová vrata Lomax – investice, která se vám vrátí i s úroky

Do věcí, od kterých vyžadujeme maximální spolehlivost a neplánujeme je v kratším časovém horizontu měnit, se vyplatí investovat. Vchodové dveře, garážová vrata, brána, ale také exteriérové stínící systémy v podobě rolet a žaluzií – pokud se pro pořízení některého ze zmíněných prvků chystáte i vy, nenechte se zlákat první levnější nabídkou a raději se seznamte se značkou Lomax. Česká firma Lomax & Co spol. s r.o. je na trhu již od roku 1992 a je absolutní špičkou v daném oboru. Zaměřili jsme se na garážová vrata a prozradíme vám, v čem jsou lepší než konkurence.

Proč si vybrat garážová vrata Lomax?

V prvé řadě si musíte uvědomit, proč vlastně vůbec chtít nová garážová vrata. Především proto, že jde o výrazný estetický prvek, který umocní celkový dojem z vašeho domu. Lomax pro vás vyrobí garážová vrata na míru, podle vašich stavebních možností a vkusu. Můžete si vybrat mezi rolovacím, sekčním a posuvným systémem – a ať už vaše volba padne na kterýkoliv z nich, počítejte s nadstandardní kvalitou, špičkovou funkcionalitou a v neposlední řadě se stylovým designem.

Garážová vrata značky Lomax jsou navržena tak, aby plně odpovídala vysokým nárokům zákazníků, nicméně přesto jsou k mání za dostupnou cenu. Český výrobce disponuje moderní linkou, která umožňuje kvalitní a rychlou produkci. Díky vlastní výrobě navíc garantuje dostupnost náhradních dílů.

Navrhněte si řešení dle svých představ

Design je kapitola sama pro sebe. V nabídce je široké spektrum dekorů, prolisů, nerezových doplňků a více než 2 500 barev a imitací dřeva. Ty lze libovolně kombinovat a docílit tak naprosto originálního výsledku. Pokud jste vždy toužili po garážových vratech, které nemá každý druhý soused, můžete si svůj sen splnit.

Co dodat závěrem? Informace o jednotlivých typech garážových vrat a jejich funkcionalitách by vydaly na několik samostatných článků. Vy si je můžete přečíst na www.lomax.cz, kde najdete také nezávazný kalkulátor ceny a samozřejmě bohatou fotogalerii realizovaných zakázek. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaní pracovníci.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.