Betonové ploty jsou odolné, cenově dostupné a stylové

Jak vypadá ideální plot? Měl by být odolný, zajišťovat soukromí a bezpečí, esteticky nenarušovat okolí a v neposlední řadě cenově přijatelný. Existuje vůbec řešení, které odpovídá všem zmíněným požadavkům? Budete se divit, ale vaše vysoké nároky splní betonový plot. Pokud se v dohledné době chystáte na realizaci nového oplocení, měli byste beton zahrnout do seznamu horkých kandidátů. A my vám prozradíme jeho největší výhody.

Betonové ploty zažívají nebývalý boom. Snoubí prakticky všechny vlastnosti, které od kvalitního oplocení vyžadujeme. V prvé řadě odhoďte veškeré předsudky, které vůči betonu máte – estetická úroveň betonových plotů je vskutku vysoká.

Vzhled betonového oplocení je velmi variabilní

Oplocení z betonu se skládá z prefabrikovaných sloupků a desek, které se mezi ně vsadí. Celková výška plotu se pohybuje od 1 m do 2,5 m a je tedy jen na vás, jestli se rozhodnete pro decentní, nebo mnohem robustnější řešení. Chcete-li svou zahradu oplotit tak, abyste se v ní cítili bezpečně a nepociťovali ztrátu soukromí, pravděpodobně se přikloníte k vyšší variantě. Vrchní část betonových plotů může být ukončena rovnou nebo rádiusovou deskou, ale také stylovou mřížkou.

Betonové ploty se vyrábí s jednostranným a oboustranným vzorem štípaného kamene, a to v přírodní šedé barvě a odstínu pískovce. Zároveň není problém přetřít beton na libovolnou barvu.

Jak probíhá montáž?

Další výhodou betonových plotů je poměrně nenáročná a rychlá realizace. Není zapotřebí základů a pouze v případě členitějšího nebo svahovitého terénu postačí základní výkopové práce. Montáž oplocení kolem většího pozemku zabere jen několik dní. Plochu s menším obvodem oplotíte za jediný den nebo víkend. Zde najdete bližší informace na téma „betonové ploty – montáž„.

Nechte si plot postavit na klíč

Důvodů, proč se přiklonit k betonovému oplocení, je v praxi mnohem více (např. nízká cena). Chcete-li se dozvědět další informace, obraťte se na společnost Beves s.r.o., která nabízí kompletní realizaci na klíč. Firma je na trhu pět let a za kvalitu odvedené práce hovoří množství referencí. Můžete si je prohlédnout na betonoveploty.cz.

You may also like...

1 Response

  1. Hana napsal:

    Zdravím, dlouho jsme váhali, jaký plot zvolit a protože nejsme žádní specialisté, nechali jsme si poradit od profíků. Nakonec jsme vybrali okrasné pletivo, konkrétně toto plot http://www.amstor.cz/okrasne-pletivo-25-cm – a zatím žádný problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.