Léto bez koupání? Ani náhodou. Pořiďte si vlastní bazén!

Léto a potažmo i koupací sezóna je sice ještě nedohlednu, ale dokážete si prosluněné měsíce představit bez vody? Pokud se vám však bytostně příčí tlačenice na místním koupališti, kde je takříkajíc „hlava na hlavě“ a nechcete se brouzdat po kolena v bahně v nedalekém rybníce, měli byste zvážit pořízení zahradního bazénu. Není představa vlastního soukromého koupaliště, které nebudete muset sdílet s desítkami či stovkami dalších lidí, lákavá?

Proč mít vlastní bazén?

Vlastní bazén má spoustu podstatných výhod. Pomineme-li soukromí, pak je to křišťálově čistá voda. Budete-li ji svědomitě udržovat šetrnou bazénovou chemií, užijete si několik dlouhých měsíců pohodového koupání bez obav ze sinic, bakterií a dalších nečistot. Za zmínku však stojí i mnohem vyšší teplota vody než na koupališti. Pořídíte-li si k bazénu solární ohřev, bude voda v pohotovosti za jediný teplý víkend. Speciální plachty zase zajistí, aby teplota během noci příliš neklesla.

Máte omezený rozpočet? Pořiďte si nadzemní bazén

Takže co vám brání, aby na vaší zahradě vyrostl parádní bazén? Pokud je vašim jediným problémem omezený rozpočet, nevadí. Nemůžete-li si dovolit poměrně nákladnou výstavbu zabudovaného bazénu, přikloňte se k ekonomičtější nadzemní variantě. I ta vám poskytne perfektní zázemí pro letní osvěžení.

bazén nadzemní

Zabudované bazény vypadají luxusně, nicméně jejich realizace je časově i finančně náročná. Nazdemní bazén vás vyjde na mnohonásobně nižší částku, a přesto splní svůj úkol. V případě značkových výrobků budete více než spokojeni. A na kterém jiném výrobci demonstrovat kvalitu, než na aktuální nabídce nadzemních bazénů, které si můžete objednat online? Internetové obchody nabízí levné bazény, které si může dovolit opravdu každý.

Buďme však trochu konkrétnější, co momentálně v e-shopech najdete?

V nabídce najdete široké spektrum bazénů, které se liší typem konstrukce a rozměry. Rodinný bazén Orlando o rozměrech 3,66 x 0,91 m je k mání za 4 490 Kč. Stačí si však trochu připlatit a můžete mít větší model Florida s rozměry 4,57 x 1,22 m za 7 390 Kč, a to včetně filtrace.

Kompaktní brouzdaliště pro děti seženete za méně než tisíc korun. Bazén „Laguna“ s rozměry 2,62 x 1,75 x 0,56 konkrétně za 399 Kč, bazén „Tampa“ s rozměry 1,83 x 0,51 m rovněž za 399 Kč. Podívejte se na všechny akce na bazény zde.

Ať už si však nakonec vyberete jakýkoliv nadzemní bazén, spolehněte se na rychlou a jednoduchou stavbu, kterou zvládnete i svépomocí. Vyhnete se náročným terénním úpravám a jediné, co budete muset udělat, je zarovnat plochu pod bazénem.

Vyberte si bazén, ve kterém si letošní koupací sezónu užijete naplno a nezapomeňte ani na příslušenství v podobě bazénové chemie, ohřevu či plachty. Díky současným slevám můžete ušetřit spoustu peněz, nepromeškejte svou příležitost!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.