České rozkládací pohovky s úložným prostorem

Středobodem každého obývacího pokoje je pohovka. A neměla být jen tak ledajaká. Musí poskytovat adekvátní komfort, který doceníte vždy, když se na ní rozvalíte po náročném pracovním dni. Mezi další zásadní atributy patří také odolnost, snadná údržba a v neposlední řadě líbivý design. Pokud máte pocit, že vaše stávající pohovka některou z uvedených vlastností nemá, je na čas zvážit výměnu za novou. A potrpíte-li si na kvalitní českou produkci, mohly by vás zaujmout následující tipy. Vybrali jsme pro vás dvě pohovky, které se chlubí nálepkou „made in Czech republic“.

Jana – rozkládací pohovka s úložným prostorem

Chcete víc než jen obyčejnou pohovku? Potřebujete další úložný prostor, který pojme vaše věci? Máte ho mít! A navrch možnost rychlé a snadné transformace na postel. Rozkládací pohovka Jana s úložným prostorem se jednoduše roztáhne do požadované velikosti – a pohodlné lůžko je na světě. Svým designovým zpracováním skvěle zapadne do každé moderní domácnosti. Ve vzorníku najdete desítky různých látek, které se liší barevnými kombinacemi i vzory.

Pohovka Jana

Rozkládací pohovka Dáša

Jana vám nepadla do oka? Nevadí. Seznamte se s neméně elegantní Dášou. Ani ta vám před návštěvou neudělá ostudu a bude vám spoustu let dělat společnost. Hodí se o pro každodenní spaní a nabízí velký úložný prostor. Dostanete ji včetně dvou polštářů, které jsou v ceně. Bohužel se budete muset spokojit s fialovým provedením – v jiných barevných provedeních se tento model nevyrábí.

Rozkládací pohovka Dáša

Zaujaly vás, nebo jste vybíraví a rádi byste se podívali na další rozkládací pohovky české výroby? Ať tak, či onak, najdete je na www.czvyrobky.cz. Internetový obchod provozuje společnost České výrobky a zboží s.r.o. a v současné době je můžete mít za neodolatelné akční ceny. Proč nepodpořit český nábytkářský průmysl, když má co nabídnout?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.