České rozkládací pohovky s úložným prostorem

Středobodem každého obývacího pokoje je pohovka. A neměla být jen tak ledajaká. Musí poskytovat adekvátní komfort, který doceníte vždy, když se na ní rozvalíte po náročném pracovním dni. Mezi další zásadní atributy patří také odolnost, snadná údržba a v neposlední řadě líbivý design. Pokud máte pocit, že vaše stávající pohovka některou z uvedených vlastností nemá, je na čas zvážit výměnu za novou. A potrpíte-li si na kvalitní českou produkci, mohly by vás zaujmout následující tipy. Vybrali jsme pro vás dvě pohovky, které se chlubí nálepkou „made in Czech republic“.

Jana – rozkládací pohovka s úložným prostorem

Chcete víc než jen obyčejnou pohovku? Potřebujete další úložný prostor, který pojme vaše věci? Máte ho mít! A navrch možnost rychlé a snadné transformace na postel. Rozkládací pohovka Jana s úložným prostorem se jednoduše roztáhne do požadované velikosti – a pohodlné lůžko je na světě. Svým designovým zpracováním skvěle zapadne do každé moderní domácnosti. Ve vzorníku najdete desítky různých látek, které se liší barevnými kombinacemi i vzory.

Pohovka Jana

Rozkládací pohovka Dáša

Jana vám nepadla do oka? Nevadí. Seznamte se s neméně elegantní Dášou. Ani ta vám před návštěvou neudělá ostudu a bude vám spoustu let dělat společnost. Hodí se o pro každodenní spaní a nabízí velký úložný prostor. Dostanete ji včetně dvou polštářů, které jsou v ceně. Bohužel se budete muset spokojit s fialovým provedením – v jiných barevných provedeních se tento model nevyrábí.

Rozkládací pohovka Dáša

Zaujaly vás, nebo jste vybíraví a rádi byste se podívali na další rozkládací pohovky české výroby? Ať tak, či onak, najdete je na www.czvyrobky.cz. Internetový obchod provozuje společnost České výrobky a zboží s.r.o. a v současné době je můžete mít za neodolatelné akční ceny. Proč nepodpořit český nábytkářský průmysl, když má co nabídnout?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *