Vánoční dekorace

Přemyšlíte, čím letos ozdobíte svůj dům a jak navodíte tu voňavou předvánoční atmosféru. Máme pro vás pár tipů:

Polštářky z vánočních látek

Převlékněte svůj gauč, polštářky můžete obléknout do krásných vánočních látek, kterých je na trhu nepřeberné množství. Stačí šicí stroj a ta správná látka a vánoční nálada je tu.

https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/clanek/vanocni-hvezda-s-prositim/184/

Světýlka

V zimě je brzy tma a nejrůznější světýlka a lampičky přicházejí ke slovu. Světlo navíc symbolizuje určitou naději, dobrou náladu a pohodu. Zapalte si svíčku, nebo si kupte světelný řetěz a rozzářete tmavá okna.

https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/clanek/vanocni-lucerna/386/

Vánoční ozdoby

Pokud u vás zdobíte stromeček až na Štědrý den, i tak přeci můžete vytáhnout vánoční ozdoby dřív a pár jich pověsit třeba na záclonu v kuchyni. Vánoční ozdoby si také můžete vyrobit – zkuste třeba vyšít nějaké krajkové vánoční ozdoby na vyšívacím stroji – u nás najdete návod https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/clanek/krajkove-vysivane-hvezdicky/392/

Mikulášské punčochy

Ušijte dětem mikulášské punčochy nebo pytlíky na bonbóny. Zvládne to hravě každý šicí stroj a ani švadlenka nepotřebuje zkušenosti, jenom chuť tvořit. Ozdobit takový pytlik potom můžete třeba barvami na textil nebo výšivkou. https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/clanek/mikulasske-pytliky-petkrat-jinak/183/

Vánoční ubrus

Už na začátku adventu můžete mít na stole vánoční ubrus nebo alespoň malá podkafíčka nebo prostírky. Je lepší je vytáhnout začátkem adventu, než je používat celý leden. Pár vánočních látek, šicí stroj a alespoň hodinka času (pokud zvolíte složitější vzory, může to být i víc 🙂 … a vykouzlíte báječnou náladu pro celou rodinu.

https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/clanek/vanocni-ubrus-stola/168/

Že vám ještě něco chybí? Napíchejte do pomeranče hřebíček nechte ho doma rozvonět. Přidejte úsměv a čekání na Vánoce vám uteče jak voda.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.