Česká dřevěná schodiště z klasických i exotických dřevin

Schodiště bezesporu patří mezi vůbec nejvýraznější interiérové prvky a proto by mělo splňovat vysoké nároky na funkčnost i estetiku. Vhodně zvolené schodiště dokáže naprosto změnit (nebo umocnit) celkovou atmosféru v interiéru a proto byste měli výběru věnovat dostatek času. Ale co když nemáte ucelenou představu o jeho podobě a víte jen to, že toužíte po něčem výjimečném? V tom případě se obraťte na odborníky z firmy Etoile, která se již od roku 1993 zabývá atypickou dřevovýrobou.

Předpokládáme, že chcete schodiště, která vám vydrží po zbytek života. Schodiště, které vám při každém našlápnutí vykouzlí úsměv na rtech a připomene, že jste se rozhodli správně. Dřevěná schodiště od Etoile jsou přesně taková. A ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, výsledek předčí vaše původní očekávání o několik set procent. Starobylý vzhled, nebo moderní minimalismus – vaše možnosti jsou nekonečné a vše je otázkou vašeho vkusu a estetického vnímání.

Dřevo evokuje pocit přirozenosti a blízkosti přírody, ale stejně tak lze efektivně kombinovat s jakýmkoliv jiným materiálem. Velmi dobře vypadá v kombinaci se sklem nebo kovem.

Stačí si vybrat z široké nabídky tradičních či exotických dřevin, nebo si nechat doporučit nejvhodnější variantu. Vyberte si z mnoha konstrukčních možností a pokud se na to necítíte, spolehněte se na letité zkušenosti lidí z Etoile. Navrhnou pro vás schodiště, které do vašeho domova perfektně zapadne a zohlední nejen jeho dispozice, ale také osvětlení a celkové prostorové možnosti.

V první fázi vám poradí i na základě fotografie nebo popisu a rozhodnete-li se pro spolupráci, vše s vámi zkonzultují přímo na místě. A přestože vám vždy doporučí to nejlepší řešení, závěrečné slovo budete mít vy. Další slova jsou zbytečná – pokochejte se nad fotogalerií realizovaných prací. Úchvatné detaily a promyšlená kompozice jednotlivých prvků vás přesvědčí o tom, že se bez dřevěného schodiště neobejdete. Více na www.etoile.cz.

Dřevěná schodiště fotogalerie:

Dřevěná schodiště fotogalerie 2

Dřevěná schodiště fotogalerie 3

Dřevěná schodiště fotogalerie 4

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.