Jak na útulné bydlení? Pomůže vám stylový bytový textil

Kdo by si nepřál mít útulný a stylový domov? Ne všichni ho dokážou vytvořit. Každý nemá talent pro interiérový design a spousta lidí se vymlouvá na nedostatek peněz. K zútulnění svého domu či bytu přitom statisíce nepotřebujete. Vlastně vám bude stačit pár tisíc korun.

Samozřejmě je hezké, pokud si můžete dovolit zaplatit bytového designéra a na jeho rady si nakoupit nový nábytek i doplňky. Pravé umění však je vykouzlit kouzelný domov za málo peněz. Jak?

Mocné kouzlo mají textilní doplňky

Velkou změnu ve vašem domově může udělat bytový textil. Odborníci často radí kupovat nábytek spíš v neutrálních barvách, abyste jej mohli oživit doplňky. Jestliže tedy doma máte hnědý, bílý či černý nábytek, je vyhráno, protože vám zůstávají volné ruce. Ani v případě barevného nábytku ale není nic ztraceno. Jen musíte opatrněji volit odstín doplňků, aby k sobě všechno sedělo.

Některé textilní doplňky jsou povinné

Jaké textilní doplňky si pořídit? Koupi některých se nevyhnete. Například bez povlečení dost dobře žít nejde, a právě to může být hlavním prvkem vaší ložnice. Vyberte si levné povlečení v zajímavém vzoru a udělejte z něj dominantu místnosti. Podobně můžete koupit potah na sedačku, závěsy nebo koberec. Koberce sice z moderních domácností postupně ustupují, ovšem i na lino se hodí kusové levné koberce.

Dalšími si domov oživíte

Bez povlečení nebo závěsů by domov nejspíš vypadal smutně. Naproti tomu bez takových polštářků na sedačce byste se určitě obešli, ale mohou být krásným doplňkem a večer u televize se o ně doma jistě poperete. Za textilní doplňky však můžeme považovat i deky, prostírání, ubrusy nebo třeba kuchyňské chňapky. Při nákupu všech těchto doplňků byste tedy měli myslet na barvy, ať spolu hezky ladí. Jestli toužíte po další inspiraci, podívejte se do e-shopu Vesna.cz prodávajícího bytový textil. Za pár stovek, nanejvýš tisíc korun můžete proměnit svůj domov k nepoznání.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.