Rolety do oken „Den a noc“: Ochrání vás před slunečními paprsky a zajistí soukromí

Zastínění oken zdaleka nesouvisí jen s odcloněním ostrých slunečních paprsků. Neméně důležité je i soukromí. A hledáte-li efektivní stínící techniku, která vás ochrání před přemírou světla a zároveň zabrání zvědavým pohledům kolemjdoucích, vsaďte na rolety. Těmi ovšem nemáme namysli „klasiku“, která v minulých dekádách doslova hyzdila okenice. Moderní rolety do oken snoubí elegantní vzhled a nadstandardní funkčnost. V případě rolet s příhodným názvem Den a noc, které jsme objevili u specializovaného prodejce MK Rolety, rozhodně nešlápnete vedle.

Proč právě Den a noc?

Rolety do oken Den a Noc patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu stínící techniky k mání. Prodejce nabízí hned dvě varianty (Mini a Maxi) a obě umožňují plynulou regulaci světla a připevnění bez nutnosti vrtání. Instalace na okenní křídlo je velmi snadná. Roletu dostanete ve smontovaném stavu a pouze ji nacvaknete do speciálních držáků, které připevníte na zeď. Jde o záležitost několika minut. Obrovská výhoda spočívá v tom, že se rolety připevňují na okenní křídlo pomocí fixační pásky a nastavitelných háčků – díky tomu okna zůstanou nepoškozena. Varianta Maxi se připevňuje na zeď, strop nebo do špalety.

Jak rolety fungují?

Rolety fungují na principu střídání světle propustných a nepropustných pásů umístěných ve dvou řadách za sebou. Podle aktuální potřeby lze rolety zcela vysunout, nastavit částečnou propustnost nebo interiér zatemnit úplně. Ovládání probíhá pomocí řetízkového mechanismu, který umožňuje jednoduché nastavení libovolné polohy.

Rolety jsou k mání v širokém spektru barevných provedeních a dostanete je s kvalitním hliníkovým profilem. Ten garantuje vysokou stabilitu rolety. Ovládací mechanismus je do hliníkového profilu přišroubován a nikoliv nalepen.

Další informace a možnost objednávky rolety Den a Noc na míru najdete na www.mk-rolety.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.