Už máte nové povlečení na chalupu nebo chatu?

Těšíte se, že s příchodem jara zase odzimujete svou chalupu, zatopíte v krbových kamnech nebo krbu a víkend co víkend zde budete trávit krásné chvíle ve dvou nebo se svou početnou rodinou? Aby vám bylo na chalupě příjemně, přispět může i krásný bytový textil. Je tedy čas myslet i na nové hezké povlečení v chalupářském nebo venkovském stylu. Ať už by se vám hodilo nové bavlněné či třeba krepové povlečení, savé utěrky, praktické prostírání nebo povlaky na polštářky, vše najdete na scanquilt.cz.

Uniknout by vám nemělo např. jarní povlečení, které je pro jaro, ale i začátek léta, naprosto dokonalé. Vaší chalupě vdechne veselý ráz, rozjasní ji, dodá kus energie a především přispěje k příjemné jarní atmosféře.

Líbit by se vám mohl např. přehoz SOFA ve stylu patchwork, který je laděn do béžovo-červené barvy. Jako stvořené pro chalupy a chaty je i povlečení KLASIK patchwork, vlněný pléd LAMB káro nebo třeba utěrky BAMBUS kostka.

Využijte nežehlivé krepové povlečení

Která žena by neměla radost z toho, že povlečení a prostěradla jen vypere, a o víc se nemusí starat. Dnes je to však naprosto běžné. Koupit si můžete nežehlivé povlečení v mnoha provedeních, které bude stále hezké, aniž byste museli vytáhnout žehličku. Stačí jej hezky vyvěsit nebo usušit v sušičce, složit, a při dalším použití bude dokonale rovné.

To stejné platí i o napínacích prostěradlech, která se nemusejí žehlit a ta s lycrou bezvadně drží tvar. Určitě si vyberete z široké škály velikostí, materiálů a pestrých barev.

Zútulněte svou chatu či chalupu s pomocí nového povlečení či jiného bytového textilu. Během okamžiku a za skvělou cenu můžete docílit nového a příjemného prostředí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.