Je libo fantastický dortík a voňavou kávičku?

Kolega v práci si zrovna uvařil kávu a vy cítíte její lahodnou vůni až k vám do kanceláře a sbíhají se vám sliny? A když si k ní představíte ještě nadýchaný dortík pod kupou lehké šlehačky, podlamují se vám slastí kolena? Avšak vy si nemusíte nechat zdát o božské maně, ale můžete si ji dopřát sami, a možná i v mnohem vyšší kvalitě a za příznivou cenu!

Milujete kávu, avšak ceny se vám zdají vysoké?

Pak neváhejte a využijte ještě dnes slevový kód na čerstvou kávu v té nejvyšší kvalitě a za výhodný peníz! Navíc, pro stálé zákazníky, nabízí MONRO pražírna za platbu předem další slevu. Avšak tím výhodný nákup nekončí! K objednávce nad tisíc korun vám s péčí sobě vlastní vloží do voňavého balíčku automaticky dáreček, který vaše chuťové pohárky zaručeně potěší. A to sto gramové balení kávy zdarma! Pokud vás opanoval pocit, cože je to za akci, když nabízí samé slevy, věřte, že se nemusíte ničeho obávat. Majitelé pražírny jsou si vědomi vyšších cen, které stoupají, stejně tak jako ostatní ceny, jež my spotřebitelé každodenně vnímáme. A právě proto přicházejí s nabídkou doprodeje skladových zásob za loňské ceny. Využijte této skvělé akce a dlouho se nerozmýšlejte, protože káva mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Nabídka trvá již jen pár dnů, a to do 31.3.2022!

Vyberte si kávičku podle své chuti a dopřejte si skvělý kávový dýchánek!

Udělejte si radost a vyberte si lahůdku podle svých zvyklostí. Možná ale dejte na své pocity a vyzkoušejte zcela nový druh kafíčka. Proč byste si měli užívat stále jednoho druhu, když jich existuje bezpočet, a možná, že naleznete nová zrnka s výjimečnou chutí, která vás překvapí.

Káva Monro vás překvapí výběrem kávových zrn z celého světa! Přejete si kafíčko z Mexika nebo snad Kenya Mount Selection AA Arabicu? Oslovila vás dominikánská káva, či kávová zrna z plantáží Rwandy, Kuby, Zambie, Brazílie, Guatemaly…? Pak je nejvyšší čas je ochutnat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.