Levný, a přitom kvalitní kouřo-shop!

Je spousta e-shopů, které nabízejí nepřeberné množství výrobků za příznivé ceny, ale jen pár z nich se řadí mezi nejlevnější shopy s kouřovinou na internetu! Navíc zajistí i výrobu kteréhokoliv atypického kouřovodu a zboží dodá až k vám domů před vrátka!

Ke kamnům a krbům patří kouřovody jako k velbloudovi hrby!

Sice trochu úsměvné, avšak pravdivé. Silnostěnné kouřovody vyráběné z plechu 1,5 milimetrů odolávají teplotě až šest set stupňů C. Díky kvalitnímu materiálu mají dlouhou životnost, což majitelé kamen ocení! Samozřejmostí je žáruvzdorná barva. Mezi kouřové doplňky lze řadit komínové klapky, kolena ke kouřovodu, napojení a výstupy do udírny, objímky, trubky a spoustu dalších doplňků.

 

Zpříjemněte si posezení na vaší zahradní terase

Rozhodli jste se zútulnit vaši terasu a pozvat k vám zahradní krbová kamna? Kamnárna vás navede tím správným směrem, kdy si budete moci vybírat krb podle svého přání. Zajímá vás ladná elegance? Pak vás možná zaujmou díky elegantnímu designu kamna ANNA, která nikdo z vašich hostů zaručeně nepřehlédne! Mají skvělý tvar, a dokonce si můžete vybrat i barevný odstín u keramického obkladu. Chcete, aby kamna každého upoutala? Tedy volte červenou. Máte raději nenápadný a přirozený design? V tom případě jsou pro vás uchystána v barvě pískové. Jestliže si hodláte užívat oheň na zahradě, skvěle zapadnou i do zahradní architektury. A dokonce díky výměníku jimi můžete ohřívat venkovní bazén. Děti budou nadšené a vy se zbavíte starostí o jejich zdraví v případě, že slunko nebude mít ještě takovou sílu, aby vodu alespoň trochu ohřálo…

Kamna splňující nejnovější podmínky EKODESIGN!

Díváte se rádi do ohně a milujete romantiku plamenů? Pak se nabízejí černá krbová kamna Verso z oceli, které dokážou vyhřát okolní prostor až o velikosti sto dvaceti metrů krychlových. Počítejte s tím, že polena budete připravovat v délce třiceti čtyř centimetrů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.