Nový nátěr fasády domu prospívá po estetické stránce a zároveň jej chrání před okolními vlivy

Pokud se vám nezamlouvá současný stav zevnějšku vašeho rodinného domu, pravděpodobně přemýšlíte nad jeho renovací. Vadí vám prasklinky? Barva je už příliš vybledlá? Chcete změnit odstín? V takovém případě si najděte odborníka na nanášení fasád, jenž svou práci odvede na jedničku.

Často se majitelé rodinných domů ohlíží na cenu. Bohužel, nízká cena se většinou odráží na kvalitě. Protože je fasáda dlouhodobá investice, neměli byste na ní nijak výrazně šetřit. Prvotřídní barvy totiž nevyblednou tak rychle, navíc jsou mnohdy odolné vůči flekům a znečištění.

Nátěry fasád moderními způsoby

Jakmile do vyhledávače zadáte třeba frázi „nátěry fasád Brno“, nabídne se vám hned několik profesionálů. Dávejte si však pozor na to, jaký způsob nanášení fasád používají. Velice oblíbená je airless technologie, která se oproti tradičním metodám liší tím, že je materiál využitý mnohem efektivněji. Stejně tak je nanášení barvy rychlejší, a dokonce se barva dostane i do špatně dostupných míst. S povrchem budete nadmíru spokojeni, neboť na fasádě nenajdete jedinou bublinku či deformaci, které se objevují při nátěru stlačeným vzduchem.

Prodlužte životnost fasádě

Vzhled není jediný důvod, proč jsou nátěry fasád Ostrava, Brno a okolí tak žádané. Prodloužíte i životnost fasády jako takové, takže se nemusíte obávat zvětrávání, zatékání vody a dalších negativních vlivů. Zeptejte se vašeho souseda, kolik peněz už investoval do oprav fasády. Důvod? Nechtělo se mu investovat do obnovení nátěru, a potom to dopadá tak, že fasáda už není tolik odolná vůči chemickému působení kyselých dešťů.

Jestliže hledáte specialistu, jenž se dokáže postarat o nátěry fasád v Ostravě a Brně, obraťte se na společnost Natřem.to. V jejím portfoliu služeb najdete mimo jiné i čištění střech, čištění dlažby, nátěr střech a mytí fasád.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.