Odhad ceny nemovitosti online a zdarma? Neplaťte za něco, co můžete mít grátis!

Chcete prodat rodinný dům, byt, nebo třeba pozemek? Vůbec nemáte představu o tom, jakou částku byste za takovou nemovitost mohli dostat? V takovém případě vám pomůže odhad ceny nemovitosti. Bohužel, často se jedná o placenou službu, přitom se najdou i realitní společnosti, na jejichž stránkách je možné nechat si odhadnout cenu úplně zdarma.

Chcete vědět odhad ceny nemovitosti, abyste ji příliš nepodhodnotili, nebo naopak nepřehodnotili? V takovém případě stačí jít na webovou stránku realitní kanceláře MAXIMA REALITY.

Vyplníte formulář a dostanete odhad ceny nemovitosti

Bez potřebných informací o nemovitosti to však nepůjde. V první řadě musíte vyplnit jednoduchý online formulář, v němž uvedete město, ulici a číslo popisné. Věděli jste, že i lokalita výrazně ovlivňuje cenu nemovitosti?

Dále je potřeba uvést dispoziční řešení, vlastnictví, typ stavby a její stáří, plochu v metrech čtverečních, počet pater a další vlastnosti nemovitosti. Disponuje dům či byt terasou, lodžií, balkónem, garáží, výtahem, sklepem či parkovacím stáním? Závěrem zadáte kontaktní údaje, na které vám bude odhad nemovitosti zaslán.

Jak odhad nemovitosti vzniká?

Odhad ceny nemovitosti je trochu složitější proces, protože se pro stanovení ceny používají různé údaje. Pracuje se s databázemi realitních kanceláří, které už prodaly desítky tisíc nemovitostí. Stejně tak se využívají cenové mapy. Cenu stanovují realitní specialisté s letitou praxí na realitním trhu.

Realitní kancelář MAXIMA REALITY má celou řadu konkurenčních výhod. Dokáže vám poskytnout polovinu z ceny nemovitosti ihned, nabízí vám také bonusové služby při prodeji bytu a domu, například bezplatnou propagaci inzerátu, zdarma úschovu kupní ceny a podobně. Obraťte se tedy na specialistu, jenž se ve svém oboru vyzná.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.