Věděli jste, že ekologická likvidace vozidel je povinná?

Pojďte se konečně zbavit svého starého automobilu. Snadněji se to řekne, než udělá? Pak už možná víte, že likvidace vozidel má svá zákonná pravidla a automobil rozhodně nejde ponechat jen tak postaven na parkovišti, a dokonce ani ne doma na zahradě. Co s ním?

Každý vůz musí být dle zákona ekologicky zlikvidován

Potřebujete tedy potvrzení o převzetí autovraku od společnosti, která se na ekolikvidaci specializuje. Neznáte takovou? Pokud jste z regionů Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou či Tanvald, je vám k dispozici Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Firma se specializuje na výkup a likvidaci automobilů všech značek. Za likvidaci navíc nabízí finanční benefit až 10 000 Kč. Zdarma máte též odtah až do vzdálenosti 100 km.

Zlikvidujte svůj vůz snadno s profesionály

Snažit se starý automobil ještě zpeněžit je velice ošemetné. Zájem o starší auta sice je, stejně tak jako o ta na součástky, ale najít seriózního kupce není ničím snadným. Čeká nás hledání svépomocí, protože autobazary jsou vybíravé a o stará auta zájem nemají. Likvidace vozidel, soukromých i firemních, je lépe nechat na profících. Udělejte to tak i se svým vozem.

Kolik za auto dostanu?

Cena výkupu vozidla se liší podle jeho stáří, vybavení a stavu. Výhodou je servisní knížka i všechny klíčky k automobilu. Cenu automobilu můžete zjistit předběžně po kontaktování služby. Na finální se pak domluvíte na místě po obhlídce vozidla.

Likvidace s potvrzením

O tom, že bylo vaše auto ekologicky zlikvidováno, dostanete potvrzení, které je nutné předložit na příslušném odboru dopravy, aby mohlo být vyřazeno z evidence. Potvrzení je opatřeno registrační známkou vozidla a VIN karoserie. Obojí musí odpovídat údajům ve velkém technickém průkazu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.