Přišel vám nedoplatek za teplo a nemáte finanční rezervu?

Letošní zima je jedním slovem tuhá a dá se očekávat, že se projeví na pravidelném vyúčtování energií. Ať už topíte plynem nebo elektřinou, pravděpodobně budete muset uhradit nedoplatek ve výši až několika tisíc korun. Samozřejmě za předpokladu, že jste nepředvídali a nezvýšili si zálohy. Ne? V tom případě vám nezbude, než zalovit v peněžence. Ale co když vás výše nedoplatku zaskočí, protože zrovna nemáte k dispozici dostatek finančních prostředků?

Nedoplatek můžete uhradit pomocí rychlé půjčky

S dodavatelem energie se můžete domluvit na splátkovém kalendáři. Nedoplatek se rozloží do pravidelných splátek, které budete splácet po několik dalších měsíců společně se zálohami. Problém může nastat v momentě, kdy vám dodavatel nevyjde vstříc, případně zjistíte, že splátkový kalendář navýší o smluvní poplatky.

Ani v takové situaci však nemusíte propadat panice. Pomůže vám vhodně zvolená rychlá půjčka, prostřednictvím které uhradíte nedoplatek a poté ji jednorázově splatíte.

Rychlou půjčku můžete získat i zdarma

Běžná rychlá půjčka není levná záležitost, protože je spojena s nemalými poplatky. Pokud se však poohlédnete u renomovaných poskytovatelů, nezaplatíte ani korunu navíc.

Dobrou volbou je rychlá půjčka od Ferratum Bank. Jedná se o jedinou bankovní instituci na českém trhu, která takový produkt nabízí. V rámci krátkodobé půjčky Ferratum Micro získáte až 9 000 Kč na 30 dní zdarma. Nabídka platí pro nové zákazníky, kteří si ještě od Ferratum Bank nepůjčili.

Úhrada nedoplatku za teplo pomocí rychlé půjčky je ideální pro každého, kdo je schopen peníze splatit včas a vyhnout se navýšení o poplatky.

Chcete-li mít po ruce finanční rezervu, bude se vám hodit flexi půjčka Ferratum Credit Limit ve výši až 35 000 Kč s možností opakovaného čerpání a libovolnou dobou splácení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.