Krásné postele z masivu v podání Truhlářství Míček

Nábytek z masivu je v posledních letech opravdu žádaným artiklem, což platí především pro postele. A vzhledem k tomu, že v nich trávíme velmi mnoho času, rozhodli jsme se jim věnovat dnešní článek. Zaměřili jsme se na sortiment českého výrobce Truhlářství Míček, který se výrobou nábytku zabývá patnáct let. Středně velkou firmu s přibližně 30-ti zaměstnanci jsme si nevybrali náhodou – zakládá si na pečlivém zpracování a proces výroby kontroluje od jeho samotného počátku. Sama si vybírá kvalitní dřevo, které řeže, suší pod širým nebem a ve finále dosušuje ve vlastní sušičce.

Sortiment postelí je skutečně široký a zahrnuje jednolůžka, manželské dvoulůžkové postele, postele pro děti, patrové postele i speciální postele pro seniory. Vyrábí se z kvalitního masivního dřeva (většinou borovicové, bukové a dubové) a jejich předčasnému stárnutí zabraňuje vrstva zdravotně nezávadného laku. Postele jsou dodávány bez povrchové úpravy, ale na přání je výrobce namoří do takřka libovolného odstínu. Cenové rozpětí je pestré, ale vzhledem k tomu, že má truhlářství výrobu plně ve své režii, si může dovolit nabídnout velmi příjemné ceny. Vybrali jsme pro vás pár opravdu zajímavých kousků – třeba vás inspirují natolik, že si je nakonec budete chtít nastěhovat do ložnice i vy.

1.) jednolůžko „Verona“

Solitér, který je na chalupě jako doma. Je důkazem toho, že i dnes může vznikat nábytek, který do okolí vyzařuje teplo domova.

Postel Verona

2.) dvoulůžková postel „Queen“

Charakter tohoto dvoulůžka přesně vystihuje jeho název. Chcete se královsky vyspat a udělat si z ložnice malý zámek? Pak je určena právě pro vás.
Dvoulůžko Queen

3.) dvoulůžko s úložným prostorem „Konstantina“

A na závěr něco minimalističtějšího. Konstantina se hodí do téměř všech typů interiéru a díky nadčasovému designu bude trendy i po letech.
Postel Konstantina

Truhlářství Míček samozřejmě nevyrábí pouze postele z masivu, ale vchodové i interiérové dveře, kompletní sortiment bytového nábytku a mimo jiné také stylové repliky starožitného nábytku. Ukázky realizací najdete na www.truhlarstvimicek.cz. Budete-li se na ně chtít podívat osobně, neváhejte a navštivte prodejnu a výrobnu ve Velkých Hamrech, malebném horském prostředí v bezprostřední blízkosti Českého ráje.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.