DIAMOND DESIGN – špičková stínící technika s vytříbeným designem

Co na tom, že je podzim v plném proudu a sluníčko nás svými ostrými paprsky „obtěžuje“ jen poskrovnu. Prosluněné dny se vrátí co by dup a opět budeme vyhledávat stín. Tak proč se na to nepřipravit v předstihu a navíc velmi elegantním způsobem? Dnes jsme připravili ochutnávku prémiových produktů, kterou ocení především náročnější zákazníci. Patříte mezi ně i vy a chcete, aby váš domov vypadal zase o něco lépe? V tom případě se pohodlně usaďte. Představujeme vám diamond design – českou obchodní značku, která zajišťuje návrhy, realizaci a servis interiérové a exteriérové stínící techniky.

Řešení pro interiér i exteriér

Proč to rozmazávat? Půjdeme rovnou k jádru pudla. Portfolio společnosti diamond design je doslova nabité k prasknutí a na své si přijde opravdu každý. Co se interiérového stínění týče, můžete si vybrat mezi klasikou i méně tradičním řešením. Budou to záclony a závěsy, které patří k nejstarším stínícím prvkům vůbec? Anebo moderní římské rolety, které v interiéru navodí unikátní atmosféru? Pro milovníky přírodních materiálů jsou ideální volbou dřevěné rolety a to v horizontální i vertikální podobě.

twintex

A to jsme teprve na začátku. Za zmínku stojí také panelové posuvné stěny, které nejenže efektivně zastíní interiér, ale zároveň ho opticky rozdělí na několik menších sekcí. A nepřehlédněte ani systémy Twintex a Harmony či industriální hliníkové žaluzie.

V nabídce exteriérových systému najdete venkovní žaluzie, předokenní a screenové rolety, ale také sítě proti hmyzu, bezpečnostní mříže a rolovací vrata.

žaluzie

Dopřejte si stín i na zahradě

Nedílnou součástí sortimentu jsou i pergoly (hliníkové i dřevěné), markýzy, slunečníky a stínící plachty. Hledáte-li způsob, jak vytvořit perfektní koutek na své zahradě, právě jste ho našli. Proč spoléhat na to, že vám počasí bude hrát do karet, když se lze pojistit tím nejstylovějším způsobem?

lamelový strop

Stínící techniku od diamond design jsme si nevybrali náhodou. Zaujala nás vytříbeným designovým zpracováním, které převyšuje drtivou většinu konkurenčních produktů. Snoubí vysokou estetickou úroveň s maximální funkčností a vaše bydlení díky ní získá úplně jiný charakter. A protože každá fotografie vydá za více než tisíc slov, zamiřte na www.diamonddesign.cz a udělejte si názor sami.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.