Vybírejte nejlepší obklady na jednom místě

Obklady jsou materiálem, který dokáže dodat každé místnosti zvláštní kouzlo. Proč disponovat prázdnými stěnami, když mohou být obložené pomocí obkladů, které dokážou udělat z každého interiéru nebo exteriéru mimořádně atraktivní místo. Nabízíme širokou škálu obkladů pro všechny druhy místností i prostorů, od domácnosti až po komerční prostory.

Zaměřujeme se pouze na ty nejkvalitnější materiály, u kterých máte jistotu dlouhé životnosti a zachování původního vzhledu po mnoho let. Nabízíme je v široké nabídce, abychom vyhověli každému. Najdete u nás jak tradiční, tak i netradiční obklady, které vám ostatní obchody nenabídnou.

Výběr podle vašich specifikací

Obkladů je tolik druhů a možností, že by se vám z nich mohla zamotat hlava. Rozdělili jsme je proto přehledně tak, abyste si mohli vybírat obklady podle materiálu, použití, designu i umístění. K obkladům nabízíme také kompletní příslušenství pro jejich instalaci.

K dispozici jsou vám lepidla, tmely, penetrace, impregnace a spárovací hmota. Jestliže milujete přírodní kámen, nabízíme obklady z mnoha druhů kamene, od břidlice až po kvarcit nebo balkánskou rulu. Vybírat, můžete také imitace kamene, které jsou k nerozeznání od originálu.

Pro interiér se hodí sádrové obklady, univerzální řešení následně představují obklady z betonu nebo keramiky, které jsou mimořádně odolné. Pokud vás láká industriální vzhled, vybírat můžete stylové cihlové obklady. Kromě běžné podoby obkladů nabízíme i rohové obklady, díky kterým se může obklad elegantně táhnout i přes rohy místností nebo stěn.

Milovníci dřeva ocení naše dřevěné obklady, které se vám nabízí v nespočtu odstínů, druhů dřeva i provedení. Ze dřeva si můžete pořídit obkladové panely, mozaikové obklady, jednotlivé kusy, ale i mimořádně krásné lamelové stěny. Neobvyklou senzací jsou obklady vyrobené ze dřeva starých lodí z Dálného východu. Místnost s nimi získá tajemnou a velmi zajímavou atmosféru.

Nechybí u nás ani akustické obklady, které přináší dvě výhody v jednom, ozdobí stěnu a zároveň zamezí přenosu zvuku mezi místnostmi. Ať už hledáte něco konkrétního nebo se chcete jen inspirovat, z naší nabídky obkladů si zajisté vyberete a pokud si nebudete jistí, rádi vám s výběrem poradíme.

Stěnové obklady

Posledním trendům nepodléhají pouze šaty, podle módy se stále častěji oblékají i interiéry. Tak jako tomu bylo ve středověku, kdy si šlechta nechávala navrhnout audienční prostory od předních architektů, využívá dnes stále více lidí služby bytových designerů alespoň pro reprezentativní prostory jako obývací pokoje a vstupní haly. Ty slouží k uvítání návštěv a na nich záleží, jaký názor si o vás host utvoří.

Jak vybrat obklad?

Nemusíte hned běžet za designerem, aby váš interiér vypadal jako ze žurnálu, Sledujte trendy a buďte věrní svému osobitému stylu. Mezi moderní doplňky patří obklady. Můžete je použít v interiéru i exteriéru, vyrábí se z různých materiálů a pomáhají vytvořit celkový dojem z vašeho obydlí. Záleží pouze na vás, zda budete vybírat obklady na stěnu podle materiálu, umístění, použití nebo designu. Pro každý dům u nás najdete obklady, které jej opticky zvětší, zmenší, zútulní, povýší na luxusnější úroveň, pomohou zateplit, nebo se zbavit ozvěny. Některé obklady jsou čistě designovou záležitostí, jiné řeší zamaskování nedokonalostí zdí, nebo opticky oddělují část interiéru. Potřebujete obklad kolem krbu? Líbí se vám kamenné obklady, nebo jste spíš příznivcem přírodních teplých materiálů? Pro milovníky rustikálního stylu máme širokou paletu kamennýchbetonovýchsádrových i cihlových obkladů. Vybrat si můžete také různě barevné břidlicové a kvarcitové obklady.

Pro všechny, kteří vyznávají přírodní materiály, jsou skvělým řešením dřevěné obklady. Mohou to být lamely nejrůznějších tvarů, ze kterých vytvoříte na stěně libovolný obrazec. Dřevěné obklady na stěnu se snadno montují. Stačí si vybrat vhodný typ obkladů, nakoupit a potom už zbývá je jen nalepit. Vyberete si u nás z mnoha typů. Liší se rozměrem jednotlivých lamel, povrchovou úpravou i strukturou povrchu. Chcete-li experimentovat, kombinujte několik typů dřevěných lamel. Výsledkem potom bude naprostý originál. Dřevo by měl mít v interiéru v některé z mnohých forem každý. Pohled na přírodní barvy a strukturu je uklidňující a přináší do místnosti harmonickou atmosféru. Dřevěné lamely na zeď jsou ekologickésnadno se čistí a udržují. Přírodní materiál pomáhá přirozeně vytvořit v místnosti optimální klima.

Stěnové obklady jakéhokoliv typu se pochlubí dlouhou životností. Splňte si sen o stylovém bydlení a začněte od stěn. Vytvořte si na zdi svého interiéru originální obrazec z kvalitního obkladu.

Váš tým DRDLIK: www.drdlik.cz , www.strecha-je-hra.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.