Vybírejte kvalitní nábytek za dostupnou cenu do své domácnosti

Pohovka a postel jsou dva kusy nábytku, které nám dovolují ulehnout a odpočívat. Na posteli samozřejmě dokážeme strávit celou noc, dokážete si však představit, že byste se dobře vyspali také na pohovce? Představujeme vám italské sedačky značky Alterego Divani, ale také další kvalitní kousky nábytku dostupné na IBA Nábytek.

Obývací pokoj s dominantními prvky

Hlavním prvkem každého obývacího pokoje je bezpochyby sedačka. V našich představách je krásná a splňuje vysoké požadavky na pohodlí, realita je však bohužel často jiná. Prohlédněte si sedačky na každodenní spaní, které naleznete v nabídce internetového obchodu. Tyto sedačky v sobě mají zabudované matrace, díky kterým poskytnou místo k odpočinku nejen v průběhu dne, ale také v průběhu noci.

Některé ze sedaček mají také částečně nebo plně odnímatelné potahy, díky kterým je možné udržovat sedačku ve 100% čistotě. Potahy stačí sejmout, dát do pračky na doporučený prací program a následně zpátky na sedačku připevnit. Rozkládací sedačky na každodenní spaní příjemně překvapí každého, kdo na nich bude potřebovat strávit noc, nebo několik nocí po sobě.

Tyto italské sedačky jsou ideální také pro rodiny, které se potýkají s nedostatkem místa a obývací pokoj využívají zároveň jako ložnici. Rozklad sedačky je snadný a rychlý, stejně tak jako její opětovné složení.

Moderní postel do každé ložnice

Pokud máte v domácnosti dostatek místa a ložnici máte jako samostatnou místnost, prohlédněte si sekci moderní postele do ložnice, kde najdete jejich širokou nabídku. Na výběr budete mít jak z mnoha druhů dřeva, tak i čalounění z látky nebo dřeva. Postele se pyšní mnoha moderními prvky, jako jsou například elektricky polohovatelné rošty, zabudované osvětlení anebo úložný prostor po obou stranách postele.

Doplňkové prvky do domácnosti

Výbavu domácnosti není možné vyřešit pouze postelí a sedačkou. Doplňte tyto místnosti o designová křesla v pestrých barvách, které vaši domácnost pěkně rozzáří. V nabídce najdete v neposlední řadě také neobvyklá zámecký nábytek zdobený ručně vyřezávaným zdobením. Tento nábytek je z 80 % vyráběn z masivního dřeva a dýchne na vás historií.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.