Jak získat více místa, když se v bytě cítíte jako sardinka?

Trápí vás nedostatek místa? Obyvatelé malometrážních bytů skutečně nemají nadbytek prostoru, ale naštěstí existují možnosti, jak ušetřit cenné centimetry a dosáhnout většího komfortu bydlení. Na optické triky rovnou zapomeňte – ty sice vyvolají dojem, že místa přibylo, ale ve skutečnosti se situace nijak nezlepší…

Pokud se v dohledné době nechystáte stěhovat do většího, měli byste učinit hned několik opatření. Jasnou volbou je nábytek na míru (např. vestavěné skříně), který naplno využívá potenciál místnosti a zabírá méně místa. Ještě efektivnější je redukce zařízení na minimum. Jednoduše z domácnosti odstraňte všechny nepotřebné věci náročné na prostor.

Stále máte pocit, že vaše bydlení potřebuje změnu? Možná vám doslova vadí všudypřítomná křídla dveří, a to nejen ta ve stísněné chodbě, ale i v ostatních místnostech. Máte pravdu, klasické dveře skutečně vyžadují až příliš mnoho prostoru, což je v užších místech velký problém. Vyřešit lze pomocí posuvných dveří.

Posuvné dveře do bytu představují moderní a velmi elegantní řešení, ke kterému se přiklání stále více domácností. Rozhodnete-li se pro ně také, buďte důslední při výběru konkrétního systému. Vyžadujte prvotřídní kvalitu zpracování, vysokou odolnost a jednoduchou instalaci bez nutnosti technické přípravy a bourání.

Kde seženete posuvné dveře ve špičkové kvalitě?

Posuvné dveře odpovídající výše uvedenému popisu vyrábí česká firma ORSABAC pod názvem KEVIN, a to v jednokřídlé i dvoukřídlé variantě. Výrobce zároveň nabízí možnost předělání stávajících dveří na posuvné, což je ideálním volbou pro každého, kdo se nechce vzdát svých starých dveří. Na stejném principu fungují i posuvné stěny. Také šetří místo a nachází uplatnění v bezbariérovém bydlení.

Fotogalerie realizací a další informace o posuvných dveřích najdete na posuvnedverekjadru.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.