Kachlová kamna mají své kouzlo. Vyjímají se doma i na chalupě

Jen máloco dodá interiéru takový šmrnc jako klasická kachlová kamna. Oproti klasickému krbu nebo krbové vložce nabízí hned několik podstatných výhod. Vyzařují přirozené a zdravé teplo, mají vyšší účinnost spalování, nespotřebovávají vzduch z místnosti, jsou nenáročné na provoz a navíc šetrné k přírodě. K tomu přičtěte také výraznou úsporu nákladů (až o 50 % oproti běžným topidlům) a samozřejmě i možnost individuálního řešení. Suma sumárum, najdete jen velmi málo důvodů, proč byste si je neměli pořídit i vy. A nenajdete-li vůbec žádný, je rozhodnuto.

Se stavbou svépomocí raději nepočítejte

Kachlová krbová kamna se hodí do klasického i moderního interiéru. Můžete je mít doma nebo na chalupě a vždy vám udělají skvělou služby. Tedy alespoň v případě, že si je necháte sestavit profesionály. Stavba kachlových kamen totiž není taková legrace, jak jste si možná doposud mysleli. Neobejde se bez předchozích zkušeností, dodržení určitých technologických postupů a v neposlední řadě příslušného vybavení. Chcete to risknout, nebo si raději pozvete odborníky?

Nechte si postavit kamna od profíků ze STAKA

Pro ty z vás, kteří se rozhodnout pro profi řešení, máme perfektní tip. Obraťte se na českobudějovickou společnost STAKA (člen Cechu kamnářů), která se zabývá stavbou, rekonstrukcí a drobnými opravami kachlových kamen (a širokého spektra dalších topidel) již od roku 1994. Během své více než dvacetileté praxe realizovali kvalifikovaní pracovníci nespočet zakázek a ta další může být právě vaše.

Navštivte showroom a udělejte si jasno

Nemáte-li ucelenou představu o tom, jak by vaše budoucí kachlová kamna měla vypadat, zastavte se v českobudějovickém showroomu a inspirujte se. Samozřejmostí je také odborné poradenství, v rámci kterého se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Kachlové krby České Budějovice si zamilujete na první pohled a budete si je užívat po celý rok. Ti netrpěliví z vás se mohou podívat na snímky ve fotogalerii na www.staka.cz. Na webu najdete také další zajímavé informace a kontaktní údaje.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.