Perfektně čistá podlaha za zlomek času

Je skvělé, když si domácnost zařídíme přesně podle našich představ. Když přijdeme domů a při vaření kávy užíváme naší skvělou kuchyň i naše oblíbené šálky. Odpočíváme na pohodlné pohovce a večer se těšíme z perfektní koupelny. Radost z prima bydlení může ale pokazit jeho zdlouhavý úklid. Jen samotné mytí podlahy vyžaduje nejdříve vzít do ruky smeták či vysavač a postarat se o první nečistoty. A poté následuje kýbl s mopem, přičemž musíme vodu vyměnit během vytírání několikrát, pokud chceme, aby podlaha byla opravdu čistá. Je důležité pečovat o svou domácnost, aby zůstala déle krásnější, ale nemusí nás to vysávat. A proto existuje inovativní pomocník, se kterým je podlaha skutečně čistá frk mrk.

S AKU podlahovou myčkou Kärcher FC 7 Cordless totiž nemusíme vysávat před mytím podlah. Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Ušetříme tak alespoň polovinu času!

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. V hlavě podlahové myčky jsou umístěny vlasové filtry zajišťující bezchybné sbírání vlasů nebo chlupů. Když narazíme na zaschlou špínu, která jde hůře umýt, můžeme použít funkci BOOST, ta si s ní jednoznačně poradí. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90°a čistit tak podlahy i pod nábytkem.

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžeme vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.