Dekorujeme interiér snadno a rychle

Tapety a samolepicí dekorace jsou velmi oblíbené díky svým výborným vlastnostem. Oproti běžnému malování je jejich instalace velmi rychlá, snadná a především nezanechává nepořádek. Důvody využívání tapet jsou různé. Mnohdy je lidé používají právě proto, že se jim nechce malovat a přitom už by to bylo potřeba. Tapety jsou velmi moderním dekorativním prvkem, který se hodně využívá v novějších interiérech i pro oživení těch starších. Tapety můžete zvolit samolepicí, které jen odlepíte z papíru a přiložíte na zeď, nebo použít klasické tapety a připevnit je speciálním lepidlem k tomu určeným.

Vybíráme vhodnou tapetu

Tapety se vyrábí v nejrůznějších designech, vzorech, barvách a motivech. Dokonce jsou některé tapety vhodné i do vlhkého prostředí, například do koupelny či kuchyně. U běžných tapet by mohlo hrozit postupné odlupování ze stěny, případně by mohly ztratit svůj rovný tvar. Proto je vhodné do těchto prostor raději volit tapety speciální, které jsou odolné vůči zvýšené vlhkosti. Tapety i samolepicí dekorace jsou dodávány v široké škále designů. Dokonce se vyrábí i tapety vhodné do dětských pokojíčků, které dotváří v dětském ráji barevnou a hravou atmosféru. Tapety jsou navrhovány tak, aby s každým interiérem vhodně ladily.

Novinkou na trhu jsou 3D tapety a fototapety. Na rozdíl od běžných tapet jsou fototapety vyhotoveny ve vysokém rozlišení. Dalo by se říci, že se jedná o několikrát zvětšenou fotografii, kterou můžete umístit na stěnu. Fototapety vytváří v interiéru realistickou atmosféru a rázem se tak ocitnete v přírodě. Fototapety s přírodními motivy jsou vhodné k umístění do místnosti, kde trávíte nejvíce času. Při pohledu na příjemný obraz se vždy uklidníte a budete se cítit příjemně. 3D tapety díky svému efektu ocení hlavně děti. Budou si s nimi připadat jako v jiném světě a dlouho je neomrzí. Díky tapetám dodáte svému bydlení zcela nový nádech.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.