Splňte si sen o nové kuchyni na míru a získejte slevu až 45 % na spotřebiče!

Následující řádky věnujeme čtenářům z Moravskoslezského kraje, zejména pak těm, kteří bydlí na Ostravsku, Havířovsku a Frýdeckomístecku. Patříte-li k nim i vy a pohráváte-li si s myšlenkou na výrobu kuchyně na míru, měla by vás zajímat nabídka od renomované společnosti Mattes Plus s.r.o. Zavedený výrobce aktuálně nabízí nové kuchyně se slevou až 45 % na spotřebiče. Zajímají vás podrobnosti? Tady je máte…

Proč si pořídit kuchyň na míru?

V prvé řadě si ujasníme, proč byste vůbec měli sáhnout po kuchyni na míru. Sériové vyráběné kuchyňské linky přece nejsou vůbec špatné a navíc bývají levnější než výroba vlastního nábytku… To jistě ano – i sériová produkce může vypadat a posloužit dobře, ale nikdy ne tak jako linka a nábytek, které perfektně zapadnou do konkrétního interiéru.

Kuchyně na míru představují ideální řešení pro každého, kdo má individuální a atypické požadavky. Nechcete-li dělat kompromisy, kterých se v souvislosti s omezenou nabídkou sektorových kuchyní objeví víc než dost, nikdo vás nebude nutit. Necháte si vyrobit kuchyňský nábytek designově sladěný s ostatním zařízením. Takový, po kterém jste vždy toužili. A cena? Bude přijatelná, protože nebudete zbytečně platit za „značku“.

Proč si pořídit kuchyň na míru od Mattes Plus?

Vraťme se k havířovskému výrobci Mattes Plus, který patří k významným severomoravským firmám z oboru rekonstrukce interiérů. O kvalitě práce se můžete přesvědčit třeba hned – ve fotogalerii referencí, které najdete na www.famattes.cz.

Využijete-li právě probíhající akci, získáte obrovskou slevu na kuchyňské spotřebiče, a to ve výši až 45 %. Mattes Plus používá špičkové materiály od českých, německých a rakouských výrobců a postará se o to, aby výsledek předčil vaše očekávání. Zaměření kuchyňské linky je zdarma, jakožto i přesná cenová kalkulace a vytvoření 3D grafického návrhu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.