Dekorační samolepky na zeď – jednoduchý způsob jak si vyšperkovat bydlení

Hledáte způsob, jak osvěžit své bydlení? Chcete-li interiér vyšperkovat nápaditými dekoracemi, které umocní celkovou atmosféru, sáhněte po dekoračních samolepkách na zeď. Tento moderní designový prvek patří nejdostupnější dekorace vůbec a jeho aplikaci zvládne každý svépomocí. Pomůžeme vám vybrat samolepky, které odpovídají vašemu vkusu a podtrhnou charakter vašeho domova.

Vyberte si podle svého vkusu

Samolepky na zeď zažily v posledních letech boom a přestože již dávno nejde o horkou novinku, stále patří mezi nejprodávanější moderní interiérové dekorace vůbec. Samolepky z kvalitního materiálu vypadají jako součást výmalby a na první ani druhý pohled nikdo nepozná, že jde „jen“ o nálepky. Dokáží stěnu proměnit k nepoznání a vzhledem k obrovskému množství nejrůznějších motivů si každý najde to své.

Velbloudi

Klasické hodiny jsou out, teď letí ty nalepovací

Nálepky se rozhodně nehodí jen do dětského pokoje. Stačí zvolit vhodný motiv a můžete s nimi vyšperkovat obývací pokoj nebo třeba pracovnu. A nezáleží ani na stylu bydlení. Výrobci sledují současné trendy a chrlí samolepky s klasickými, moderními i extravagantními vzory. Momentálně jsou však „v kurzu“ nalepovací nástěnné hodiny, které snoubí estetiku s funkčností. Skládají se ze samolepky a jednoduchého hodinového strojku a potvrzují, že v jednoduchosti je krása.

A jak je již u samolepek na stěnu zvykem, také samolepící nástěnné hodiny jsou k mání v nepřeberném množství designových provedení. Některé mají extra velké číslice, u jiných však zcela chybí a namísto číselníku se ručičky pohybují po bludišti či jakési abstrakci. Samozřejmostí jsou také neobvyklé tvary v podobě veselých zvířátek (ideální do dětského pokoje) nebo srdce.

Samolepící nástěnné hodiny

Stylové samolepky, kam se jen podíváš

Obrovské množství kvalitních samolepek na zeď (včetně téměř tří desítek druhů nalepovacích hodin) najdete na www.topsamolepky.cz. Všechny motivy (je jich více než 300) jsou dostupné ve 24 barvách, tudíž je můžete vybrat dle stávajícího barevného sladění svého bydlení. Potěší vás i kvalita samolepek, které se vyrábí z německých fólií a na stěně vypadají velmi dobře. A ať už vaše volba padne na motivy lidí, zvířat, rostlin nebo třeba abstraktní vzory, s touto dekorací rozhodně nešlápnete vedle!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *